Renekton vs Swain
50.5 % 49.5 %
Renekton, 101 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.6 % −0.1 bekl. fark
Swain vs RenektonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Renekton için Swain karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Swain kazanıyor50 %Renekton kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| 37.5 % | 32 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %51.4 · 72 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Renekton için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.3 % | +7.2 | 185 | ||
| 57.2 % | +4.8 | 138 | ||
| 55.2 % | +4.2 | 553 | ||
| 54.7 % | +1.5 | 753 | ||
| 54.4 % | +5.9 | 333 | ||
| 54.1 % | +5.5 | 135 | ||
| 54.0 % | +3.2 | 352 | ||
| 53.9 % | +2.7 | 744 | ||
| 53.5 % | +3.6 | 935 | ||
| 53.5 % | +2.4 | 114 | ||
| 53.4 % | +2.8 | 1.286 | ||
| 53.0 % | +4.1 | 100 | ||
| 52.9 % | +2.7 | 1.105 | ||
| 52.8 % | +2.9 | 957 | ||
| 52.7 % | +1.8 | 201 | ||
| 52.6 % | +1.4 | 1.573 | ||
| 52.6 % | +1.7 | 675 | ||
| 52.4 % | +2.3 | 105 | ||
| 52.2 % | +2.1 | 2.701 | ||
| 52.2 % | +1.0 | 905 | ||
| 52.0 % | +2.9 | 173 | ||
| 51.8 % | +1.9 | 164 | ||
| 51.7 % | +2.3 | 516 | ||
| 51.5 % | +1.7 | 824 | ||
| 51.2 % | −0.4 | 742 | ||
| 50.9 % | −0.3 | 1.373 | ||
| 50.9 % | −2.2 | 220 | ||
| 50.7 % | −3.9 | 134 | ||
| 50.5 % | −1.8 | 305 | ||
| 50.5 % | −0.1 | 101 | ||
| 50.4 % | −2.0 | 272 | ||
| 49.9 % | +0.8 | 673 | ||
| 49.8 % | −0.8 | 1.739 | ||
| 49.8 % | −2.6 | 916 | ||
| 49.5 % | −0.5 | 1.095 | ||
| 49.3 % | +0.6 | 1.025 | ||
| 49.3 % | +0.2 | 503 | ||
| 49.2 % | −0.4 | 1.817 | ||
| 49.1 % | −1.0 | 428 | ||
| 48.9 % | −0.7 | 614 | ||
| 48.9 % | −1.0 | 352 | ||
| 48.9 % | −0.8 | 350 | ||
| 48.4 % | −1.7 | 455 | ||
| 48.2 % | −1.1 | 1.430 | ||
| 48.2 % | −2.8 | 199 | ||
| 48.1 % | −1.9 | 538 | ||
| 47.5 % | −1.6 | 596 | ||
| 46.9 % | −1.8 | 290 | ||
| 46.9 % | −1.5 | 211 | ||
| 46.7 % | −3.0 | 797 | ||
| 46.3 % | −2.3 | 875 | ||
| 46.2 % | −1.9 | 611 | ||
| 46.0 % | −3.4 | 385 | ||
| 45.6 % | −2.9 | 513 | ||
| 45.5 % | −4.1 | 1.183 | ||
| 45.2 % | −6.3 | 305 | ||
| 44.8 % | −3.5 | 330 | ||
| 44.0 % | −5.7 | 738 | ||
| 42.8 % | −6.4 | 783 | ||
| 40.3 % | −9.2 | 134 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.