Renekton vs Heimerdinger
52.3 % 47.7 %
Renekton, 197 maçın 103 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.9 % +1.4 bekl. fark
Heimerdinger vs RenektonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Renekton için Heimerdinger karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Heimerdinger kazanıyor50 %Renekton kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 46.0 % | 50 | ||
| 58.3 % | 36 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %54.1 · 133 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Renekton için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.7 % | +6.6 | 180 | ||
| 56.7 % | +4.3 | 134 | ||
| 55.3 % | +4.3 | 541 | ||
| 54.5 % | +1.3 | 737 | ||
| 54.5 % | +3.4 | 110 | ||
| 54.0 % | +3.2 | 350 | ||
| 53.9 % | +2.7 | 726 | ||
| 53.8 % | +5.3 | 329 | ||
| 53.8 % | +5.2 | 132 | ||
| 53.6 % | +4.5 | 166 | ||
| 53.5 % | +2.9 | 1.255 | ||
| 53.1 % | +2.9 | 1.077 | ||
| 53.1 % | +3.2 | 923 | ||
| 53.1 % | +3.2 | 911 | ||
| 52.8 % | +1.9 | 650 | ||
| 52.8 % | +3.4 | 504 | ||
| 52.7 % | +1.5 | 1.520 | ||
| 52.4 % | +2.3 | 2.615 | ||
| 52.4 % | +2.3 | 103 | ||
| 52.3 % | −0.8 | 214 | ||
| 52.3 % | +1.4 | 197 | ||
| 52.1 % | +0.9 | 877 | ||
| 51.6 % | +1.7 | 155 | ||
| 51.3 % | +1.5 | 807 | ||
| 50.8 % | −0.8 | 726 | ||
| 50.4 % | −0.8 | 1.327 | ||
| 50.4 % | −4.2 | 131 | ||
| 50.3 % | −2.0 | 298 | ||
| 49.8 % | −0.2 | 1.070 | ||
| 49.8 % | −2.6 | 898 | ||
| 49.8 % | −2.6 | 265 | ||
| 49.6 % | −1.0 | 1.694 | ||
| 49.5 % | +0.4 | 656 | ||
| 49.5 % | −0.6 | 420 | ||
| 49.4 % | +0.7 | 996 | ||
| 49.3 % | −0.3 | 1.770 | ||
| 49.1 % | ±0.0 | 491 | ||
| 49.1 % | −1.0 | 442 | ||
| 48.7 % | −0.9 | 599 | ||
| 48.7 % | −1.0 | 341 | ||
| 48.7 % | −2.3 | 195 | ||
| 48.0 % | −1.9 | 342 | ||
| 47.8 % | −1.5 | 1.393 | ||
| 47.5 % | −1.6 | 589 | ||
| 47.4 % | −2.6 | 517 | ||
| 46.8 % | −1.6 | 205 | ||
| 46.6 % | −3.1 | 777 | ||
| 46.3 % | −2.3 | 851 | ||
| 46.3 % | −3.1 | 374 | ||
| 46.1 % | −2.6 | 282 | ||
| 45.9 % | −2.6 | 503 | ||
| 45.6 % | −5.9 | 298 | ||
| 45.5 % | −4.1 | 1.145 | ||
| 45.4 % | −2.7 | 592 | ||
| 45.4 % | −2.9 | 315 | ||
| 43.8 % | −5.9 | 719 | ||
| 43.4 % | −5.8 | 761 | ||
| 39.7 % | −9.8 | 131 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.