Rammus vs Nocturne
61.8 % 38.2 %
Rammus, 157 maçın 97 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.8 % +7.0 bekl. fark
Nocturne vs RammusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rammus için Nocturne karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Nocturne kazanıyor50 %Rammus kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| 68.8 % | 32 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 56.7 % | 30 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %61.0 · 77 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rammus için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.8 % | +7.0 | 157 | ||
| 58.3 % | +5.7 | 103 | ||
| 57.9 % | +2.6 | 304 | ||
| 57.8 % | +0.9 | 128 | ||
| 57.6 % | +2.6 | 184 | ||
| 57.6 % | +2.0 | 118 | ||
| 57.0 % | +3.4 | 172 | ||
| 56.1 % | +2.3 | 123 | ||
| 55.7 % | +1.1 | 221 | ||
| 54.8 % | −1.2 | 166 | ||
| 54.3 % | −0.6 | 140 | ||
| 54.1 % | +0.6 | 159 | ||
| 53.5 % | −0.2 | 142 | ||
| 52.9 % | +0.7 | 208 | ||
| 52.4 % | −2.4 | 273 | ||
| 52.1 % | −1.5 | 142 | ||
| 51.7 % | −3.2 | 263 | ||
| 51.4 % | −1.4 | 697 | ||
| 51.4 % | −1.9 | 216 | ||
| 49.8 % | −4.6 | 201 | ||
| 48.7 % | −6.1 | 113 | ||
| 48.3 % | −4.6 | 201 | ||
| 47.1 % | −7.6 | 333 | ||
| 45.5 % | −7.3 | 176 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.