Rammus vs Elise
60.9 % 39.1 %
Rammus, 110 maçın 67 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.0 % +8.9 bekl. fark
Elise vs RammusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rammus için Elise karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Elise kazanıyor50 %Rammus kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 52.5 % | 40 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %58.8 · 51 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rammus için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.4 % | +5.7 | 101 | ||
| 61.1 % | +6.8 | 234 | ||
| 60.9 % | +8.9 | 110 | ||
| 60.5 % | +5.0 | 177 | ||
| 58.5 % | +5.3 | 299 | ||
| 57.5 % | +3.6 | 254 | ||
| 56.7 % | +2.4 | 430 | ||
| 56.7 % | +3.2 | 215 | ||
| 55.7 % | +4.4 | 122 | ||
| 55.6 % | +2.9 | 144 | ||
| 55.5 % | +2.6 | 245 | ||
| 55.3 % | +0.8 | 170 | ||
| 54.8 % | +1.7 | 199 | ||
| 53.4 % | +1.4 | 148 | ||
| 53.3 % | +0.2 | 167 | ||
| 53.2 % | +0.7 | 992 | ||
| 53.0 % | −0.7 | 402 | ||
| 53.0 % | −0.8 | 389 | ||
| 53.0 % | −0.7 | 202 | ||
| 51.4 % | −1.3 | 111 | ||
| 51.0 % | −3.9 | 239 | ||
| 50.7 % | −1.2 | 306 | ||
| 50.0 % | −4.0 | 172 | ||
| 49.7 % | −2.0 | 292 | ||
| 49.6 % | −2.3 | 119 | ||
| 49.0 % | −5.1 | 473 | ||
| 49.0 % | −2.3 | 302 | ||
| 48.5 % | −4.9 | 268 | ||
| 48.1 % | −4.3 | 187 | ||
| 47.5 % | −3.8 | 122 | ||
| 46.1 % | −5.9 | 258 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.