Rammus vs Amumu
52.9 % 47.1 %
Rammus, 140 maçın 74 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.3 % +1.6 bekl. fark
Amumu vs RammusKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rammus için Amumu karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Amumu kazanıyor50 %Rammus kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| 52.9 % | 34 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %42.7 · 89 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rammus için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.1 % | +4.6 | 213 | ||
| 60.0 % | +8.0 | 130 | ||
| 59.7 % | +5.4 | 283 | ||
| 59.0 % | +5.1 | 290 | ||
| 59.0 % | +6.5 | 105 | ||
| 58.3 % | +4.0 | 501 | ||
| 58.3 % | +2.6 | 120 | ||
| 58.1 % | +4.9 | 360 | ||
| 57.2 % | +4.5 | 159 | ||
| 57.1 % | +4.2 | 275 | ||
| 56.7 % | +2.4 | 104 | ||
| 56.4 % | +3.1 | 117 | ||
| 56.2 % | +2.7 | 242 | ||
| 56.1 % | +3.0 | 223 | ||
| 56.0 % | +1.5 | 193 | ||
| 55.0 % | +2.3 | 131 | ||
| 54.7 % | +1.0 | 461 | ||
| 53.9 % | +0.1 | 458 | ||
| 53.9 % | +0.8 | 191 | ||
| 53.9 % | +1.9 | 178 | ||
| 53.8 % | +0.1 | 238 | ||
| 53.4 % | +0.9 | 1.150 | ||
| 52.9 % | +1.6 | 140 | ||
| 51.7 % | −0.1 | 118 | ||
| 51.0 % | −0.9 | 353 | ||
| 50.5 % | −1.4 | 101 | ||
| 50.0 % | −1.9 | 142 | ||
| 49.5 % | −3.9 | 317 | ||
| 49.2 % | −4.9 | 557 | ||
| 49.0 % | −5.0 | 196 | ||
| 48.9 % | −6.0 | 280 | ||
| 48.7 % | −2.6 | 347 | ||
| 48.7 % | −3.3 | 312 | ||
| 48.6 % | −2.7 | 140 | ||
| 48.5 % | −3.9 | 229 | ||
| 47.9 % | −6.1 | 117 | ||
| 47.8 % | −3.9 | 339 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.