Qiyana vs Xin Zhao

Orman · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 274 maç

Qiyana, 274 maçın 150 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.4 % +4.3 bekl. fark

Xin Zhao vs Qiyana

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Qiyana için Xin Zhao karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıXin Zhao kazanıyor50 %Qiyana kazanıyorMaç
Ironçok az maç 5
Bronzeçok az maç 7
Silverçok az maç 3
Goldçok az maç 12
Platinumçok az maç 28
Emerald45.1 % 71
Diamond47.9 % 71
Master60.0 % 30
Grandmasterçok az maç 16
Challenger61.3 % 31

Yama 26.20: %49.7 · 151 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Qiyana için diğer Orman eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Kindred55.2 %+6.4310
Naafiri55.0 %+5.6407
Xin Zhao54.7 %+4.3274
Taliyah54.5 %+8.3165
Pantheon53.4 %+0.4116
Vi53.0 %+2.4509
Quinn53.0 %+4.0164
Elise52.8 %+4.7445
Ambessa52.5 %+2.1122
Graves52.1 %+2.21.180
Bel'Veth52.1 %+4.0288
Sylas52.0 %+2.5950
Jax52.0 %+2.0100
Zyra51.9 %+4.0158
Viego51.8 %+1.41.031
Ekko51.6 %+2.4492
Kha'Zix51.3 %+0.3973
Shaco51.1 %+1.9497
Rek'Sai51.0 %+3.7192
Kayn50.7 %+0.9820
Udyr50.3 %+1.7181
Fiddlesticks50.0 %+1.4236
Lee Sin49.8 %−0.42.073
Cho'Gath49.4 %+1.6805
Wukong49.3 %+1.9866
Zed49.3 %−2.5381
Lillia49.1 %+1.0487
Jayce49.1 %−2.0277
Warwick48.7 %+0.7306
Volibear48.5 %−0.9101
Evelynn48.3 %−0.5327
Talon48.0 %−1.01.004
Jarvan IV47.8 %−2.0803
Rengar47.7 %−3.9585
Nocturne47.6 %−2.8450
Ivern47.6 %−1.0147
Nidalee46.2 %−1.8598
Hecarim45.8 %−3.8762
Diana45.7 %−4.4429
Zac45.6 %−1.8318
Aatrox45.4 %−3.9119
Master Yi45.3 %−3.3728
Shyvana45.3 %−3.2457
Briar44.8 %−4.5475
Amumu44.8 %−2.6210
Sejuani44.2 %−3.7240
Rammus44.2 %−1.9226
Skarner44.1 %−5.8143
Nunu & Willump44.0 %−6.1216
Karthus43.5 %−6.1200
Fizz42.0 %−6.3100
Gwen39.6 %−9.7106

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.