Qiyana vs Mel
51.8 % 48.2 %
Qiyana, 110 maçın 57 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.8 % −3.0 bekl. fark
Mel vs QiyanaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Qiyana için Mel karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Mel kazanıyor50 %Qiyana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %56.7 · 60 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Qiyana için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.4 % | +7.0 | 138 | ||
| 55.0 % | +4.6 | 149 | ||
| 54.9 % | +6.5 | 133 | ||
| 54.6 % | +5.4 | 205 | ||
| 54.0 % | +4.5 | 226 | ||
| 53.3 % | +1.6 | 345 | ||
| 52.8 % | +3.4 | 214 | ||
| 52.4 % | +2.9 | 164 | ||
| 52.1 % | +2.1 | 146 | ||
| 51.9 % | +2.8 | 414 | ||
| 51.8 % | −3.0 | 110 | ||
| 50.7 % | +0.2 | 290 | ||
| 50.5 % | +0.6 | 388 | ||
| 49.7 % | −1.2 | 499 | ||
| 49.2 % | −1.0 | 372 | ||
| 48.9 % | −2.2 | 141 | ||
| 48.8 % | −0.4 | 170 | ||
| 48.7 % | −1.4 | 318 | ||
| 48.5 % | −0.6 | 262 | ||
| 48.3 % | −1.3 | 209 | ||
| 48.2 % | −1.9 | 114 | ||
| 48.0 % | −2.0 | 346 | ||
| 47.9 % | −1.8 | 240 | ||
| 47.1 % | −3.2 | 104 | ||
| 46.6 % | −2.7 | 146 | ||
| 46.0 % | −3.5 | 354 | ||
| 45.9 % | −3.5 | 462 | ||
| 44.2 % | −4.7 | 190 | ||
| 44.2 % | −7.0 | 138 | ||
| 43.3 % | −5.5 | 180 | ||
| 43.3 % | −4.0 | 180 | ||
| 42.0 % | −6.0 | 226 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.