Qiyana vs Jarvan IV
47.4 % 52.6 %
Qiyana, 868 maçın 411 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.8 % −2.4 bekl. fark
Jarvan IV vs QiyanaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Qiyana için Jarvan IV karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jarvan IV kazanıyor50 %Qiyana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| 56.3 % | 71 | ||
| 39.0 % | 218 | ||
| 46.6 % | 264 | ||
| 54.3 % | 94 | ||
| 48.4 % | 64 | ||
| 54.3 % | 105 |
Yama 26.20: %48.2 · 475 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Qiyana için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.6 % | +2.6 | 126 | ||
| 55.2 % | +6.4 | 335 | ||
| 55.2 % | +9.0 | 172 | ||
| 54.6 % | +5.2 | 436 | ||
| 54.0 % | +3.6 | 289 | ||
| 53.8 % | +4.8 | 173 | ||
| 53.6 % | +3.0 | 539 | ||
| 52.5 % | +2.1 | 1.113 | ||
| 52.5 % | +4.4 | 480 | ||
| 52.4 % | +2.4 | 103 | ||
| 52.3 % | +2.4 | 1.261 | ||
| 51.7 % | +2.2 | 1.012 | ||
| 51.7 % | +4.4 | 201 | ||
| 51.6 % | +1.2 | 126 | ||
| 51.1 % | +1.9 | 528 | ||
| 51.0 % | ±0.0 | 1.025 | ||
| 51.0 % | +2.9 | 306 | ||
| 50.5 % | +1.3 | 541 | ||
| 50.4 % | −1.4 | 407 | ||
| 50.3 % | +0.5 | 877 | ||
| 49.8 % | −0.4 | 2.218 | ||
| 49.6 % | +1.0 | 246 | ||
| 49.3 % | −1.8 | 292 | ||
| 49.2 % | +0.6 | 195 | ||
| 49.1 % | +1.2 | 169 | ||
| 48.9 % | +1.5 | 934 | ||
| 48.8 % | +0.8 | 328 | ||
| 48.7 % | +0.1 | 154 | ||
| 48.6 % | +0.8 | 862 | ||
| 48.5 % | −0.5 | 1.075 | ||
| 48.0 % | −0.1 | 521 | ||
| 48.0 % | −0.8 | 348 | ||
| 47.8 % | −3.8 | 619 | ||
| 47.8 % | −2.6 | 483 | ||
| 47.4 % | −2.4 | 868 | ||
| 46.8 % | −2.6 | 111 | ||
| 46.5 % | −1.5 | 639 | ||
| 46.0 % | −3.3 | 506 | ||
| 46.0 % | −4.1 | 461 | ||
| 45.9 % | −3.7 | 812 | ||
| 45.5 % | −3.1 | 784 | ||
| 45.5 % | −3.0 | 483 | ||
| 45.2 % | −2.2 | 334 | ||
| 44.8 % | −4.5 | 125 | ||
| 44.6 % | −2.8 | 224 | ||
| 44.6 % | −5.0 | 213 | ||
| 44.1 % | −4.2 | 111 | ||
| 43.7 % | −2.4 | 238 | ||
| 43.0 % | −6.9 | 151 | ||
| 42.9 % | −5.0 | 259 | ||
| 42.4 % | −7.7 | 231 | ||
| 40.9 % | −8.4 | 110 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.