Qiyana vs Akali
52.7 % 47.3 %
Qiyana, 258 maçın 136 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.5 % +2.2 bekl. fark
Akali vs QiyanaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Qiyana için Akali karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Akali kazanıyor50 %Qiyana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| 40.0 % | 30 | ||
| 63.2 % | 68 | ||
| 52.4 % | 63 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 20 |
Yama 26.20: %56.8 · 146 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Qiyana için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.9 % | +8.5 | 129 | ||
| 57.1 % | +4.7 | 126 | ||
| 54.5 % | +5.3 | 189 | ||
| 53.3 % | +1.6 | 306 | ||
| 52.9 % | +3.5 | 191 | ||
| 52.8 % | +3.3 | 144 | ||
| 52.7 % | +2.2 | 258 | ||
| 52.7 % | +3.2 | 186 | ||
| 52.4 % | +3.3 | 355 | ||
| 52.2 % | +2.3 | 339 | ||
| 51.2 % | +0.1 | 125 | ||
| 51.0 % | +0.1 | 439 | ||
| 50.4 % | +2.0 | 113 | ||
| 50.0 % | +0.4 | 184 | ||
| 50.0 % | ±0.0 | 126 | ||
| 49.2 % | −1.0 | 327 | ||
| 49.2 % | −0.8 | 301 | ||
| 49.1 % | ±0.0 | 230 | ||
| 49.0 % | −0.2 | 147 | ||
| 48.6 % | −1.1 | 210 | ||
| 48.5 % | −1.6 | 101 | ||
| 48.2 % | −1.9 | 272 | ||
| 47.7 % | −1.8 | 308 | ||
| 46.9 % | −4.3 | 128 | ||
| 46.6 % | −2.8 | 406 | ||
| 46.2 % | −3.1 | 132 | ||
| 44.2 % | −4.7 | 163 | ||
| 44.2 % | −4.6 | 156 | ||
| 43.5 % | −3.8 | 154 | ||
| 42.1 % | −5.9 | 195 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.