Pyke vs Morgana
44.4 % 55.6 %
Pyke, 399 maçın 177 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.4 % −4.0 bekl. fark
Morgana vs PykeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Pyke için Morgana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Morgana kazanıyor50 %Pyke kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 22 | ||
| 42.3 % | 52 | ||
| 47.2 % | 36 | ||
| 47.1 % | 34 | ||
| 45.5 % | 55 | ||
| 49.5 % | 97 | ||
| 40.3 % | 77 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %43.8 · 203 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Pyke için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.5 % | +7.2 | 115 | ||
| 54.4 % | +4.6 | 386 | ||
| 53.9 % | +5.0 | 245 | ||
| 52.0 % | +2.2 | 254 | ||
| 51.9 % | +3.3 | 241 | ||
| 51.9 % | +3.4 | 183 | ||
| 51.9 % | +4.1 | 181 | ||
| 51.8 % | +3.3 | 139 | ||
| 50.3 % | +2.0 | 175 | ||
| 49.9 % | −0.1 | 477 | ||
| 49.7 % | +3.8 | 449 | ||
| 49.5 % | −1.0 | 469 | ||
| 49.2 % | +2.1 | 415 | ||
| 48.7 % | +2.3 | 392 | ||
| 48.7 % | −3.5 | 154 | ||
| 48.6 % | −0.3 | 906 | ||
| 48.5 % | +1.7 | 684 | ||
| 48.5 % | +0.8 | 367 | ||
| 48.4 % | +0.2 | 889 | ||
| 48.3 % | +0.2 | 760 | ||
| 48.3 % | +0.7 | 542 | ||
| 48.0 % | +1.5 | 402 | ||
| 47.5 % | +1.0 | 503 | ||
| 47.3 % | −1.0 | 412 | ||
| 47.3 % | −1.8 | 131 | ||
| 46.9 % | −0.9 | 540 | ||
| 46.3 % | −1.9 | 229 | ||
| 46.1 % | −0.4 | 191 | ||
| 45.0 % | −1.8 | 413 | ||
| 44.9 % | −1.8 | 1.221 | ||
| 44.9 % | −10.9 | 118 | ||
| 44.6 % | −1.8 | 121 | ||
| 44.5 % | −2.7 | 191 | ||
| 44.4 % | −4.0 | 399 | ||
| 44.4 % | −5.4 | 399 | ||
| 42.3 % | −4.7 | 324 | ||
| 41.0 % | −5.0 | 173 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.