Poppy vs Soraka
45.0 % 55.0 %
Poppy, 180 maçın 81 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.5 % −5.5 bekl. fark
Soraka vs PoppyKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Poppy için Soraka karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Soraka kazanıyor50 %Poppy kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| 45.6 % | 57 | ||
| 51.4 % | 35 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 9 |
Yama 26.20: %45.5 · 99 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Poppy için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.5 % | +4.0 | 284 | ||
| 56.3 % | +4.3 | 112 | ||
| 55.9 % | +3.0 | 465 | ||
| 55.4 % | +3.8 | 130 | ||
| 55.2 % | +5.7 | 105 | ||
| 54.8 % | +5.5 | 155 | ||
| 54.6 % | +4.6 | 657 | ||
| 54.6 % | +4.6 | 119 | ||
| 53.5 % | +4.3 | 529 | ||
| 52.3 % | +2.6 | 367 | ||
| 51.3 % | −0.8 | 359 | ||
| 50.9 % | +0.5 | 289 | ||
| 50.7 % | −0.9 | 739 | ||
| 50.7 % | −1.4 | 207 | ||
| 50.5 % | −0.5 | 319 | ||
| 50.5 % | +1.2 | 220 | ||
| 50.0 % | −1.8 | 100 | ||
| 49.8 % | −1.1 | 239 | ||
| 49.6 % | +0.5 | 779 | ||
| 49.6 % | −3.0 | 252 | ||
| 49.6 % | −1.9 | 141 | ||
| 49.0 % | −1.9 | 196 | ||
| 48.8 % | −0.6 | 691 | ||
| 48.8 % | −0.5 | 330 | ||
| 48.7 % | −2.1 | 195 | ||
| 48.3 % | −0.8 | 259 | ||
| 48.0 % | −2.9 | 481 | ||
| 47.7 % | −5.4 | 285 | ||
| 47.6 % | −3.1 | 311 | ||
| 46.7 % | −5.7 | 167 | ||
| 45.0 % | −5.5 | 180 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.