Nunu & Willump vs Nocturne
48.6 % 51.4 %
Nunu & Willump, 142 maçın 69 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.3 % −1.7 bekl. fark
Nocturne vs Nunu & WillumpKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Nunu & Willump için Nocturne karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Nocturne kazanıyor50 %Nunu & Willump kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 54.3 % | 35 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %45.9 · 74 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Nunu & Willump için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.0 % | +6.1 | 216 | ||
| 55.7 % | +4.2 | 131 | ||
| 53.9 % | +4.5 | 243 | ||
| 53.3 % | +5.3 | 169 | ||
| 52.4 % | +2.6 | 246 | ||
| 51.7 % | +2.8 | 201 | ||
| 51.4 % | +1.7 | 284 | ||
| 51.1 % | +0.8 | 278 | ||
| 51.0 % | +3.0 | 102 | ||
| 49.2 % | −1.7 | 199 | ||
| 49.0 % | −0.5 | 147 | ||
| 48.6 % | −1.7 | 142 | ||
| 47.9 % | −2.2 | 334 | ||
| 47.9 % | −1.2 | 165 | ||
| 47.1 % | −0.6 | 238 | ||
| 46.9 % | −2.8 | 196 | ||
| 46.2 % | −4.3 | 119 | ||
| 46.1 % | −1.8 | 141 | ||
| 45.9 % | −2.1 | 135 | ||
| 45.7 % | −2.8 | 258 | ||
| 45.2 % | −2.1 | 239 | ||
| 44.6 % | −4.6 | 166 | ||
| 43.0 % | −6.1 | 135 | ||
| 42.4 % | −6.0 | 170 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.