Nidalee vs Xin Zhao
55.4 % 44.6 %
Nidalee, 92 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.1 % +2.3 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 92 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Xin Zhao vs NidaleeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Nidalee için Xin Zhao karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Xin Zhao kazanıyor50 %Nidalee kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 19 |
Yama 26.20: %53.1 · 32 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Nidalee için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.1 % | +6.3 | 115 | ||
| 57.3 % | +6.1 | 281 | ||
| 57.1 % | +2.6 | 147 | ||
| 56.8 % | +4.3 | 236 | ||
| 56.1 % | +5.6 | 123 | ||
| 55.4 % | +2.9 | 444 | ||
| 55.4 % | +2.3 | 92 | ||
| 54.8 % | +2.6 | 115 | ||
| 54.6 % | +2.0 | 392 | ||
| 53.5 % | −0.1 | 346 | ||
| 52.5 % | +0.2 | 750 | ||
| 52.0 % | −0.4 | 123 | ||
| 51.9 % | +0.7 | 104 | ||
| 51.5 % | −1.4 | 266 | ||
| 50.9 % | +0.4 | 216 | ||
| 50.6 % | ±0.0 | 174 | ||
| 50.2 % | −1.8 | 265 | ||
| 50.2 % | −0.9 | 209 | ||
| 49.3 % | −2.0 | 144 | ||
| 49.3 % | −2.1 | 134 | ||
| 48.8 % | −1.6 | 244 | ||
| 48.6 % | −1.8 | 146 | ||
| 48.5 % | −4.7 | 134 | ||
| 46.5 % | −5.4 | 129 | ||
| 46.0 % | −6.4 | 198 | ||
| 44.8 % | −5.0 | 203 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.