Nidalee vs Warwick
44.4 % 55.6 %
Nidalee, 171 maçın 76 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.0 % −5.6 bekl. fark
Warwick vs NidaleeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Nidalee için Warwick karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Warwick kazanıyor50 %Nidalee kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 46.9 % | 32 | ||
| 44.9 % | 49 | ||
| 57.9 % | 38 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %41.3 · 104 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Nidalee için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.4 % | +5.3 | 233 | ||
| 57.7 % | +6.1 | 111 | ||
| 56.0 % | +4.1 | 806 | ||
| 55.6 % | +4.6 | 514 | ||
| 55.2 % | +3.4 | 433 | ||
| 54.8 % | +2.7 | 228 | ||
| 54.7 % | +6.5 | 117 | ||
| 54.3 % | +1.9 | 173 | ||
| 53.5 % | +0.5 | 620 | ||
| 53.4 % | +1.4 | 683 | ||
| 53.2 % | +2.4 | 231 | ||
| 52.6 % | −1.0 | 293 | ||
| 52.5 % | +0.9 | 415 | ||
| 52.1 % | −0.3 | 211 | ||
| 51.9 % | −0.3 | 1.444 | ||
| 51.9 % | +1.8 | 154 | ||
| 51.9 % | +2.0 | 131 | ||
| 50.8 % | +1.0 | 394 | ||
| 50.6 % | −2.0 | 263 | ||
| 50.6 % | −3.2 | 164 | ||
| 50.5 % | −1.0 | 475 | ||
| 50.4 % | −0.8 | 246 | ||
| 50.4 % | +1.1 | 117 | ||
| 50.1 % | −0.5 | 449 | ||
| 50.0 % | −0.1 | 290 | ||
| 50.0 % | −1.2 | 268 | ||
| 50.0 % | +0.1 | 100 | ||
| 49.7 % | −0.8 | 187 | ||
| 49.1 % | −2.2 | 222 | ||
| 49.0 % | −3.4 | 543 | ||
| 48.9 % | −1.9 | 182 | ||
| 47.9 % | −2.2 | 286 | ||
| 47.9 % | −2.7 | 140 | ||
| 47.6 % | −1.8 | 166 | ||
| 46.0 % | −5.8 | 409 | ||
| 45.9 % | −3.5 | 414 | ||
| 45.6 % | −5.8 | 248 | ||
| 45.0 % | −7.1 | 109 | ||
| 44.4 % | −5.6 | 171 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.