Milio vs Zilean
48.8 % 51.2 %
Milio, 600 maçın 293 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.1 % −0.3 bekl. fark
Zilean vs MilioKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Milio için Zilean karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zilean kazanıyor50 %Milio kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 48.4 % | 62 | ||
| 48.3 % | 174 | ||
| 47.9 % | 215 | ||
| 48.3 % | 60 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 54.8 % | 31 |
Yama 26.20: %47.5 · 358 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Milio için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 66.1 % | +9.9 | 121 | ||
| 63.8 % | +11.4 | 243 | ||
| 60.5 % | +6.8 | 119 | ||
| 58.0 % | +6.7 | 174 | ||
| 56.9 % | +2.0 | 188 | ||
| 56.7 % | +5.6 | 127 | ||
| 56.6 % | +6.5 | 173 | ||
| 56.5 % | +5.8 | 464 | ||
| 56.3 % | +1.7 | 197 | ||
| 56.1 % | +5.6 | 132 | ||
| 55.3 % | +4.7 | 389 | ||
| 55.1 % | +3.6 | 521 | ||
| 54.0 % | +4.2 | 137 | ||
| 53.9 % | +4.0 | 985 | ||
| 53.8 % | +5.2 | 318 | ||
| 53.8 % | +1.6 | 117 | ||
| 53.6 % | +1.6 | 1.006 | ||
| 52.8 % | +3.0 | 1.791 | ||
| 52.8 % | +1.9 | 305 | ||
| 52.4 % | +1.2 | 594 | ||
| 52.1 % | +1.0 | 482 | ||
| 52.0 % | +2.0 | 1.006 | ||
| 51.5 % | +3.8 | 134 | ||
| 50.9 % | +1.4 | 108 | ||
| 50.8 % | −0.9 | 1.486 | ||
| 50.0 % | +0.4 | 1.093 | ||
| 50.0 % | +0.9 | 240 | ||
| 49.9 % | +0.4 | 2.332 | ||
| 49.9 % | −0.2 | 1.459 | ||
| 49.8 % | +0.7 | 765 | ||
| 49.4 % | +1.0 | 1.292 | ||
| 49.3 % | −2.9 | 1.163 | ||
| 49.2 % | +0.7 | 1.550 | ||
| 49.2 % | +0.2 | 648 | ||
| 49.1 % | −1.6 | 1.722 | ||
| 49.1 % | +0.3 | 639 | ||
| 48.8 % | −1.2 | 3.765 | ||
| 48.8 % | −0.3 | 600 | ||
| 48.3 % | −2.9 | 768 | ||
| 48.1 % | −2.6 | 106 | ||
| 47.7 % | −0.7 | 373 | ||
| 47.5 % | −0.6 | 223 | ||
| 47.5 % | −1.1 | 118 | ||
| 47.4 % | −0.8 | 1.039 | ||
| 46.6 % | −1.6 | 2.785 | ||
| 46.2 % | −3.8 | 457 | ||
| 45.8 % | −4.4 | 509 | ||
| 44.8 % | −3.6 | 1.419 | ||
| 44.7 % | −3.6 | 671 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.