Milio vs Seraphine
51.3 % 48.7 %
Milio, 1.002 maçın 514 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.5 % +1.8 bekl. fark
Seraphine vs MilioKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Milio için Seraphine karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Seraphine kazanıyor50 %Milio kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| 43.6 % | 39 | ||
| 48.3 % | 58 | ||
| 41.6 % | 125 | ||
| 54.9 % | 275 | ||
| 51.0 % | 294 | ||
| 52.6 % | 76 | ||
| 52.9 % | 34 | ||
| 60.0 % | 50 |
Yama 26.20: %49.6 · 512 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Milio için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 64.5 % | +13.5 | 141 | ||
| 62.0 % | +6.0 | 100 | ||
| 61.9 % | +8.0 | 105 | ||
| 56.9 % | +6.6 | 216 | ||
| 55.4 % | +3.9 | 276 | ||
| 55.0 % | +5.1 | 251 | ||
| 54.9 % | +3.4 | 335 | ||
| 54.9 % | +7.2 | 182 | ||
| 53.3 % | +3.9 | 563 | ||
| 53.1 % | +3.0 | 542 | ||
| 52.8 % | +3.9 | 123 | ||
| 52.4 % | +2.6 | 798 | ||
| 52.3 % | +0.6 | 545 | ||
| 51.8 % | +2.3 | 332 | ||
| 51.5 % | +0.9 | 266 | ||
| 51.3 % | +1.8 | 1.002 | ||
| 50.8 % | −0.9 | 856 | ||
| 50.2 % | +1.7 | 440 | ||
| 49.8 % | −0.4 | 247 | ||
| 49.7 % | −0.5 | 173 | ||
| 49.3 % | ±0.0 | 1.286 | ||
| 49.2 % | −3.0 | 638 | ||
| 49.1 % | +1.0 | 756 | ||
| 49.0 % | +1.4 | 359 | ||
| 48.4 % | −1.5 | 2.063 | ||
| 48.0 % | +1.1 | 127 | ||
| 47.8 % | −1.0 | 621 | ||
| 47.8 % | −2.2 | 270 | ||
| 47.7 % | −0.8 | 885 | ||
| 47.4 % | −4.1 | 447 | ||
| 47.0 % | −3.6 | 969 | ||
| 47.0 % | −1.2 | 581 | ||
| 46.6 % | −1.6 | 363 | ||
| 46.1 % | −2.3 | 1.480 | ||
| 44.5 % | −3.7 | 794 | ||
| 44.5 % | −4.2 | 371 | ||
| 43.4 % | −4.7 | 205 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.