Milio vs Malphite
56.0 % 44.0 %
Milio, 100 maçın 56 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.3 % +2.7 bekl. fark
Malphite vs MilioKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Milio için Malphite karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Malphite kazanıyor50 %Milio kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %55.6 · 63 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Milio için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 64.2 % | +7.9 | 137 | ||
| 61.7 % | +9.5 | 282 | ||
| 59.7 % | +6.5 | 134 | ||
| 56.8 % | +2.6 | 236 | ||
| 56.5 % | +6.3 | 193 | ||
| 56.3 % | +6.0 | 528 | ||
| 56.3 % | +1.4 | 208 | ||
| 56.0 % | +6.1 | 150 | ||
| 56.0 % | +2.7 | 100 | ||
| 55.6 % | +4.6 | 198 | ||
| 55.6 % | +4.7 | 135 | ||
| 54.8 % | +5.2 | 1.138 | ||
| 54.5 % | +2.9 | 620 | ||
| 54.5 % | +5.2 | 156 | ||
| 54.5 % | +3.4 | 132 | ||
| 54.1 % | +3.5 | 451 | ||
| 53.6 % | +1.9 | 1.176 | ||
| 53.4 % | +1.9 | 103 | ||
| 53.2 % | +3.5 | 126 | ||
| 52.9 % | +3.4 | 2.032 | ||
| 52.9 % | +2.2 | 350 | ||
| 52.7 % | +3.5 | 347 | ||
| 52.6 % | +1.0 | 681 | ||
| 51.2 % | +0.2 | 553 | ||
| 51.0 % | +1.5 | 1.150 | ||
| 50.7 % | +2.4 | 146 | ||
| 50.6 % | +1.3 | 2.657 | ||
| 50.5 % | −0.9 | 1.694 | ||
| 50.3 % | +1.5 | 883 | ||
| 50.0 % | +1.2 | 264 | ||
| 49.9 % | −0.3 | 1.684 | ||
| 49.3 % | −2.7 | 1.307 | ||
| 49.2 % | +0.2 | 695 | ||
| 49.2 % | +1.5 | 260 | ||
| 49.0 % | −1.1 | 4.293 | ||
| 49.0 % | −1.7 | 1.975 | ||
| 49.0 % | +0.6 | 1.779 | ||
| 49.0 % | +0.6 | 1.468 | ||
| 48.9 % | −0.5 | 1.257 | ||
| 48.8 % | +0.1 | 731 | ||
| 48.6 % | −0.4 | 733 | ||
| 47.9 % | −2.9 | 864 | ||
| 47.6 % | −1.0 | 420 | ||
| 47.5 % | −0.7 | 1.178 | ||
| 47.1 % | −2.5 | 524 | ||
| 46.9 % | −3.2 | 584 | ||
| 46.7 % | −1.9 | 135 | ||
| 46.6 % | −1.7 | 3.183 | ||
| 44.6 % | −3.9 | 1.609 | ||
| 44.5 % | −3.7 | 764 | ||
| 44.5 % | −5.5 | 119 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.