Mel vs Zeri
40.9 % 59.1 %
Mel, 127 maçın 52 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 45.9 % −5.0 bekl. fark
Zeri vs MelKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Mel için Zeri karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zeri kazanıyor50 %Mel kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| 29.0 % | 31 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %42.4 · 85 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Mel için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.6 % | +2.6 | 410 | ||
| 53.4 % | +5.0 | 191 | ||
| 53.2 % | +5.7 | 231 | ||
| 53.0 % | +4.5 | 351 | ||
| 52.3 % | +5.0 | 155 | ||
| 51.9 % | +2.7 | 262 | ||
| 51.1 % | +2.9 | 444 | ||
| 50.4 % | −0.3 | 121 | ||
| 50.3 % | +2.2 | 366 | ||
| 48.9 % | +0.3 | 916 | ||
| 48.7 % | +3.1 | 635 | ||
| 48.1 % | +1.8 | 154 | ||
| 47.6 % | +1.1 | 124 | ||
| 47.5 % | +0.7 | 217 | ||
| 47.0 % | +1.0 | 134 | ||
| 45.9 % | −2.2 | 654 | ||
| 45.8 % | −1.1 | 428 | ||
| 45.8 % | −2.6 | 225 | ||
| 43.5 % | −5.7 | 131 | ||
| 42.0 % | −6.2 | 581 | ||
| 41.1 % | −7.2 | 146 | ||
| 41.1 % | −4.6 | 141 | ||
| 40.9 % | −5.0 | 127 | ||
| 39.1 % | −9.5 | 115 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.