Mel vs Bard
47.7 % 52.3 %
Mel, 107 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 45.1 % +2.6 bekl. fark
Bard vs MelKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Mel için Bard karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Bard kazanıyor50 %Mel kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %53.2 · 77 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Mel için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 52.9 % | +7.4 | 416 | ||
| 50.8 % | +5.9 | 122 | ||
| 47.7 % | +2.6 | 107 | ||
| 47.4 % | +3.6 | 603 | ||
| 47.4 % | +1.3 | 209 | ||
| 47.1 % | +3.6 | 919 | ||
| 45.4 % | +2.8 | 635 | ||
| 45.4 % | −0.2 | 260 | ||
| 44.8 % | +2.0 | 165 | ||
| 44.5 % | −1.0 | 256 | ||
| 43.7 % | +1.3 | 135 | ||
| 43.5 % | −0.6 | 361 | ||
| 43.3 % | −0.8 | 1.219 | ||
| 43.3 % | −1.6 | 263 | ||
| 43.0 % | −1.0 | 186 | ||
| 42.9 % | +0.3 | 119 | ||
| 42.4 % | +0.2 | 380 | ||
| 42.3 % | −1.1 | 272 | ||
| 42.1 % | −0.2 | 869 | ||
| 41.3 % | −2.1 | 327 | ||
| 41.2 % | −4.1 | 245 | ||
| 40.9 % | −3.2 | 247 | ||
| 40.8 % | −1.2 | 120 | ||
| 40.7 % | −3.7 | 189 | ||
| 39.8 % | −3.7 | 176 | ||
| 38.5 % | −6.1 | 454 | ||
| 37.5 % | −6.3 | 168 | ||
| 34.7 % | −8.9 | 170 | ||
| 34.7 % | −7.6 | 144 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.