Master Yi vs Gragas
50.4 % 49.6 %
Master Yi, 133 maçın 67 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.6 % −0.2 bekl. fark
Gragas vs Master YiKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Master Yi için Gragas karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Gragas kazanıyor50 %Master Yi kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| 42.1 % | 38 | ||
| 58.1 % | 43 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %51.9 · 79 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Master Yi için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.2 % | +9.4 | 103 | ||
| 60.7 % | +6.3 | 168 | ||
| 58.3 % | +2.3 | 139 | ||
| 58.2 % | +5.0 | 435 | ||
| 57.4 % | +4.4 | 681 | ||
| 56.5 % | +7.1 | 200 | ||
| 55.4 % | +3.6 | 1.024 | ||
| 55.3 % | +3.8 | 599 | ||
| 53.9 % | +2.7 | 957 | ||
| 53.4 % | +2.7 | 118 | ||
| 53.2 % | +1.8 | 932 | ||
| 52.9 % | +2.9 | 403 | ||
| 52.9 % | +2.9 | 136 | ||
| 52.7 % | +1.5 | 1.649 | ||
| 52.6 % | +1.3 | 1.655 | ||
| 52.4 % | +0.9 | 330 | ||
| 52.3 % | −0.2 | 266 | ||
| 52.2 % | ±0.0 | 186 | ||
| 52.1 % | +1.5 | 708 | ||
| 51.6 % | +0.9 | 990 | ||
| 51.3 % | +3.7 | 119 | ||
| 51.2 % | +1.7 | 726 | ||
| 51.2 % | +1.0 | 402 | ||
| 50.8 % | −1.0 | 1.716 | ||
| 50.7 % | −0.9 | 2.293 | ||
| 50.6 % | +0.2 | 955 | ||
| 50.6 % | +0.2 | 239 | ||
| 50.5 % | −0.5 | 825 | ||
| 50.4 % | −0.2 | 133 | ||
| 50.3 % | −0.6 | 1.046 | ||
| 50.1 % | −1.7 | 425 | ||
| 50.0 % | −0.8 | 476 | ||
| 50.0 % | −1.2 | 104 | ||
| 49.9 % | −0.9 | 335 | ||
| 49.8 % | +0.4 | 502 | ||
| 49.6 % | +0.1 | 452 | ||
| 49.6 % | −1.1 | 121 | ||
| 49.3 % | ±0.0 | 136 | ||
| 49.1 % | −3.3 | 1.452 | ||
| 49.1 % | −0.2 | 393 | ||
| 49.0 % | −1.6 | 998 | ||
| 48.8 % | −2.6 | 543 | ||
| 48.8 % | −2.2 | 248 | ||
| 48.3 % | −3.7 | 830 | ||
| 48.0 % | −0.8 | 431 | ||
| 47.8 % | −2.4 | 448 | ||
| 47.8 % | −3.5 | 161 | ||
| 47.7 % | −3.3 | 258 | ||
| 47.7 % | −2.0 | 193 | ||
| 47.7 % | −2.0 | 109 | ||
| 47.3 % | −1.9 | 1.375 | ||
| 47.0 % | −2.5 | 549 | ||
| 46.8 % | −3.1 | 840 | ||
| 46.8 % | −2.0 | 573 | ||
| 46.4 % | −1.1 | 1.098 | ||
| 46.2 % | −2.6 | 1.446 | ||
| 46.0 % | −3.4 | 1.144 | ||
| 45.9 % | −4.1 | 344 | ||
| 42.0 % | −6.7 | 219 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.