Malzahar vs Varus

57,9 % 42,1 %

Malzahar, 188 maçın 109 tanesini kazanıyor.

Orta · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 188 maç Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 55,4 % +2,5 bekl. fark Varus vs Malzahar

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Malzahar için Varus karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıVarus kazanıyor50 %Malzahar kazanıyorMaç
Ironçok az maç 3
Bronzeçok az maç 8
Silverçok az maç 17
Goldçok az maç 26
Platinumçok az maç 25
Emeraldçok az maç 22
Diamondçok az maç 10
Masterçok az maç 7
Grandmasterçok az maç —
Challengerçok az maç —

Yama 26.20: %51,4 · 148 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Malzahar için diğer Orta eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Ezreal63,6 %+7,3319
Corki63,1 %+7,1117
Kai'Sa59,5 %+4,2157
Twitch58,2 %+6,4138
Varus57,9 %+2,5188
Jayce57,2 %+3,4274
Mel56,6 %+2,43.283
Cassiopeia56,3 %+0,8622
Ryze56,2 %+1,31.151
Zoe55,6 %+3,01.512
Akali55,3 %+2,33.472
Qiyana55,2 %+0,91.337
LeBlanc55,0 %+3,03.176
Vladimir55,0 %+4,02.311
Gragas54,7 %+4,9218
Orianna54,6 %−1,21.587
Tryndamere54,2 %+6,0291
Yasuo54,1 %+3,38.347
Riven54,0 %+2,3154
Sylas53,4 %±0,03.312
Brand53,3 %+2,3968
Teemo53,1 %+1,6351
Azir52,8 %−3,1870
Zed52,7 %+0,25.152
Naafiri52,3 %+1,1861
Akshan52,0 %−1,21.136
Briar52,0 %+4,8207
Nunu & Willump51,8 %−3,2104
Anivia51,7 %+0,31.054
Neeko51,7 %+1,7285
Ziggs51,6 %+0,5828
Lucian51,3 %−6,0234
Irelia51,2 %−0,72.036
Gwen50,7 %+1,7306
Heimerdinger50,6 %+2,1575
Malphite50,4 %−0,2434
Jhin50,4 %−3,2191
Seraphine50,3 %−3,0169
Galio50,2 %−2,32.063
Ekko50,1 %−0,52.902
Veigar49,9 %±0,05.098
Annie49,9 %−2,01.133
Hwei49,6 %−1,62.087
Lux49,5 %−0,43.770
Vel'Koz49,5 %−0,4610
Katarina49,4 %−2,53.656
Quinn49,3 %−1,0149
Locke49,1 %−3,83.405
Swain49,1 %−0,5680
Taliyah48,9 %−5,3546
Pantheon48,9 %−1,3500
Diana48,8 %−2,22.551
Vex48,8 %−1,52.430
Cho'Gath48,7 %−3,2414
Viktor48,5 %−2,14.351
Twisted Fate48,5 %−3,72.736
Syndra48,4 %−3,33.393
Lissandra48,2 %−3,22.192
Ahri48,1 %−3,15.724
Fizz48,0 %−1,94.378
Garen48,0 %−1,1310
Morgana47,9 %−2,1581
Xerath47,6 %−2,13.173
Nasus47,6 %−1,4840
Aurora47,5 %−4,41.254
Tristana47,5 %−5,7506
Kassadin47,3 %−3,91.115
Yorick47,3 %−3,0187
Karthus47,3 %−3,1136
Yone47,1 %−2,96.694
Kennen46,9 %−2,5179
Caitlyn46,6 %−8,2202
Zyra46,1 %−5,3213
Volibear46,0 %−8,9272
Smolder45,7 %−7,82.858
Gangplank45,6 %−6,2321
Talon45,1 %−6,81.017
Aurelion Sol44,7 %−6,21.693
Sion44,0 %−6,1782
Kog'Maw43,3 %−7,4291
Kayle43,1 %−7,8285
Zilean40,6 %−9,988
Singed39,3 %−6,3114

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.