Malphite vs Amumu
50.0 % 50.0 %
Malphite, 120 maçın 60 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.9 % +1.1 bekl. fark
Amumu vs MalphiteKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Malphite için Amumu karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Amumu kazanıyor50 %Malphite kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %56.3 · 80 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Malphite için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.5 % | +7.9 | 164 | ||
| 58.4 % | +6.5 | 161 | ||
| 54.0 % | +2.8 | 161 | ||
| 53.4 % | +0.5 | 161 | ||
| 53.4 % | +3.3 | 103 | ||
| 52.9 % | +3.0 | 138 | ||
| 52.0 % | +1.2 | 379 | ||
| 51.8 % | +0.5 | 195 | ||
| 51.4 % | +0.9 | 354 | ||
| 51.3 % | −0.1 | 226 | ||
| 51.1 % | −0.1 | 528 | ||
| 50.5 % | +1.8 | 220 | ||
| 50.4 % | −1.0 | 232 | ||
| 50.4 % | −0.6 | 127 | ||
| 50.3 % | +1.1 | 191 | ||
| 50.0 % | +1.1 | 120 | ||
| 49.3 % | −1.7 | 353 | ||
| 49.2 % | −0.5 | 472 | ||
| 48.8 % | −2.1 | 250 | ||
| 48.7 % | −0.7 | 199 | ||
| 47.5 % | −5.3 | 120 | ||
| 47.4 % | −2.8 | 192 | ||
| 47.3 % | −1.0 | 281 | ||
| 46.6 % | −4.0 | 313 | ||
| 46.1 % | −2.7 | 102 | ||
| 45.2 % | −4.0 | 197 | ||
| 45.0 % | −5.8 | 120 | ||
| 43.7 % | −4.9 | 309 | ||
| 43.0 % | −5.9 | 100 | ||
| 41.9 % | −9.2 | 117 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.