Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lux için Ziggs karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ziggs kazanıyor50 %Lux kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 46.7 % | 30 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %51.5 · 68 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lux için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.4 % | +3.6 | 233 | ||
| 57.9 % | +4.5 | 126 | ||
| 57.9 % | +5.0 | 121 | ||
| 56.4 % | +4.6 | 362 | ||
| 56.1 % | +3.5 | 301 | ||
| 55.7 % | +4.4 | 264 | ||
| 55.1 % | +4.7 | 214 | ||
| 54.5 % | −0.4 | 514 | ||
| 54.2 % | +4.3 | 448 | ||
| 53.6 % | +0.8 | 688 | ||
| 53.0 % | +2.7 | 543 | ||
| 53.0 % | +2.8 | 266 | ||
| 52.9 % | +2.0 | 728 | ||
| 52.9 % | +0.8 | 138 | ||
| 52.5 % | +1.4 | 903 | ||
| 52.4 % | +3.7 | 359 | ||
| 52.3 % | +2.3 | 421 | ||
| 52.3 % | +0.8 | 195 | ||
| 51.9 % | +1.3 | 183 | ||
| 51.7 % | +1.3 | 1.195 | ||
| 51.7 % | +0.7 | 354 | ||
| 51.5 % | −0.3 | 590 | ||
| 51.1 % | +0.5 | 235 | ||
| 50.9 % | −1.0 | 963 | ||
| 50.4 % | +0.2 | 1.009 | ||
| 50.2 % | +0.4 | 661 | ||
| 49.8 % | −0.6 | 1.015 | ||
| 49.8 % | −0.8 | 245 | ||
| 49.5 % | −2.3 | 105 | ||
| 49.2 % | −1.0 | 478 | ||
| 48.9 % | −1.4 | 656 | ||
| 48.7 % | −1.6 | 411 | ||
| 48.6 % | −2.2 | 1.025 | ||
| 48.0 % | −5.9 | 325 | ||
| 48.0 % | −1.7 | 127 | ||
| 47.7 % | −2.4 | 715 | ||
| 47.5 % | −4.7 | 118 | ||
| 47.2 % | −7.3 | 180 | ||
| 47.0 % | −3.8 | 704 | ||
| 47.0 % | −3.4 | 645 | ||
| 46.9 % | −2.4 | 473 | ||
| 46.9 % | −3.4 | 128 | ||
| 46.8 % | −3.8 | 156 | ||
| 45.7 % | −4.3 | 659 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.