Lux vs Gragas
56.3 % 43.7 %
Lux, 103 maçın 58 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.1 % +5.2 bekl. fark
Gragas vs LuxKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lux için Gragas karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Gragas kazanıyor50 %Lux kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %62.7 · 67 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lux için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.3 % | +5.2 | 172 | ||
| 59.3 % | +5.0 | 118 | ||
| 58.3 % | +5.6 | 180 | ||
| 57.3 % | +2.2 | 178 | ||
| 56.9 % | +0.3 | 274 | ||
| 56.7 % | +2.8 | 104 | ||
| 56.5 % | −1.2 | 186 | ||
| 56.4 % | +0.5 | 1.155 | ||
| 56.3 % | +5.2 | 103 | ||
| 55.8 % | +4.6 | 520 | ||
| 54.8 % | −3.5 | 135 | ||
| 54.4 % | +2.2 | 136 | ||
| 54.0 % | +4.4 | 100 | ||
| 52.9 % | +2.6 | 189 | ||
| 52.8 % | −1.4 | 685 | ||
| 52.4 % | +1.5 | 311 | ||
| 52.3 % | +1.3 | 1.217 | ||
| 52.2 % | +3.5 | 460 | ||
| 51.8 % | +1.0 | 1.009 | ||
| 51.8 % | −2.8 | 141 | ||
| 51.5 % | −3.1 | 583 | ||
| 51.5 % | −0.2 | 522 | ||
| 51.1 % | −2.5 | 436 | ||
| 50.9 % | −2.5 | 519 | ||
| 50.8 % | −0.6 | 2.729 | ||
| 50.8 % | +0.8 | 1.995 | ||
| 50.8 % | +1.4 | 1.629 | ||
| 50.7 % | −1.3 | 2.243 | ||
| 50.7 % | +1.8 | 367 | ||
| 50.7 % | +2.9 | 345 | ||
| 50.5 % | +1.1 | 4.564 | ||
| 50.4 % | −1.0 | 1.671 | ||
| 50.3 % | +0.4 | 1.462 | ||
| 50.2 % | +0.5 | 2.021 | ||
| 50.2 % | −0.2 | 327 | ||
| 50.0 % | +0.3 | 3.569 | ||
| 49.9 % | −0.6 | 4.154 | ||
| 49.9 % | −1.6 | 1.673 | ||
| 49.9 % | +0.8 | 599 | ||
| 49.7 % | +1.6 | 2.970 | ||
| 49.7 % | +1.0 | 1.265 | ||
| 49.7 % | −0.8 | 455 | ||
| 49.6 % | +1.4 | 5.205 | ||
| 49.6 % | +0.1 | 1.457 | ||
| 49.3 % | +0.6 | 898 | ||
| 49.3 % | +0.8 | 442 | ||
| 49.2 % | +0.3 | 971 | ||
| 49.2 % | −3.6 | 132 | ||
| 49.1 % | −0.9 | 3.921 | ||
| 48.9 % | −0.4 | 2.104 | ||
| 48.7 % | −2.5 | 2.654 | ||
| 48.7 % | +0.4 | 1.395 | ||
| 48.7 % | +0.8 | 974 | ||
| 48.7 % | −2.5 | 119 | ||
| 48.5 % | −2.3 | 2.255 | ||
| 48.5 % | −1.8 | 1.280 | ||
| 47.4 % | −0.8 | 1.256 | ||
| 47.4 % | −4.2 | 232 | ||
| 47.0 % | −1.5 | 3.577 | ||
| 47.0 % | −2.3 | 2.693 | ||
| 46.4 % | −3.1 | 220 | ||
| 46.3 % | −3.5 | 335 | ||
| 46.0 % | −3.8 | 389 | ||
| 45.1 % | −3.4 | 936 | ||
| 44.6 % | −4.3 | 260 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.