Lux vs Aurora

Orta · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 303 maç

Lux, 303 maçın 161 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.2 % +2.9 bekl. fark

Aurora vs Lux

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Lux için Aurora karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıAurora kazanıyor50 %Lux kazanıyorMaç
Ironçok az maç 5
Bronzeçok az maç 15
Silverçok az maç 19
Goldçok az maç 18
Platinum51.4 % 37
Emerald46.8 % 77
Diamond46.3 % 82
Masterçok az maç 27
Grandmasterçok az maç 12
Challengerçok az maç 11

Yama 26.20: %51.5 · 194 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Lux için diğer Orta eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Brand57.6 %+4.7144
Cassiopeia57.0 %+3.6151
Annie55.9 %+5.5245
Irelia55.4 %+2.8361
Ryze55.2 %+0.4277
Galio54.8 %+3.0423
Hwei54.7 %+4.8523
Mel54.3 %−0.6630
Aurora53.1 %+2.9303
Sylas52.9 %+0.1817
Qiyana52.8 %+1.5318
Aurelion Sol52.5 %+1.9219
Swain52.5 %+1.5101
Ahri52.4 %+2.01.396
Taliyah52.4 %+0.3168
Malzahar52.3 %+1.4868
Akali52.3 %+0.5703
Lissandra52.1 %+1.8639
Anivia52.0 %+1.4275
Vex51.9 %+3.2420
Yone51.8 %+1.61.199
Syndra51.8 %+0.71.053
Vladimir51.8 %+1.8485
Diana50.5 %−0.5426
Kassadin50.5 %−0.1273
Viktor50.3 %−0.11.219
Twisted Fate50.2 %±0.0554
Zed50.0 %−1.91.150
Zoe50.0 %−0.3484
Akshan50.0 %−1.5236
Fizz49.7 %−0.1777
Naafiri49.6 %−2.2127
Yasuo49.3 %−1.51.233
Orianna49.2 %−4.7382
Veigar49.0 %−1.3796
Vel'Koz49.0 %−1.3149
Katarina48.8 %−1.3825
Azir48.6 %−5.9218
Talon48.6 %−2.0179
Nasus48.4 %−1.3155
LeBlanc48.1 %−2.3755
Ekko47.5 %−1.8554
Ziggs47.3 %−4.9129
Locke46.6 %−4.2824
Xerath45.9 %−4.1791
Tristana44.0 %−7.9109

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.