Lissandra vs Veigar
44.7 % 55.3 %
Lissandra, 293 maçın 131 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.4 % −5.7 bekl. fark
Veigar vs LissandraKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lissandra için Veigar karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Veigar kazanıyor50 %Lissandra kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 41.7 % | 48 | ||
| 48.2 % | 83 | ||
| 48.5 % | 68 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %43.2 · 162 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lissandra için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.7 % | ±0.0 | 176 | ||
| 55.2 % | +3.8 | 542 | ||
| 54.6 % | +4.8 | 108 | ||
| 53.9 % | +1.8 | 230 | ||
| 53.8 % | +1.8 | 234 | ||
| 53.4 % | +0.1 | 206 | ||
| 53.1 % | +2.2 | 145 | ||
| 52.8 % | +2.5 | 345 | ||
| 52.7 % | +2.4 | 978 | ||
| 52.5 % | +1.9 | 415 | ||
| 52.4 % | +1.3 | 725 | ||
| 52.4 % | +2.3 | 294 | ||
| 52.4 % | −2.2 | 164 | ||
| 52.3 % | +1.0 | 279 | ||
| 52.1 % | +1.9 | 211 | ||
| 51.9 % | +0.9 | 561 | ||
| 51.5 % | +0.6 | 239 | ||
| 50.8 % | +0.4 | 622 | ||
| 50.5 % | +1.6 | 368 | ||
| 50.3 % | −0.9 | 145 | ||
| 49.8 % | −0.7 | 564 | ||
| 49.7 % | −1.2 | 191 | ||
| 49.2 % | −1.7 | 520 | ||
| 48.8 % | −1.2 | 670 | ||
| 48.8 % | −1.6 | 572 | ||
| 48.6 % | −1.5 | 259 | ||
| 48.5 % | −3.3 | 916 | ||
| 48.5 % | −1.5 | 165 | ||
| 48.0 % | −1.8 | 329 | ||
| 47.9 % | −2.9 | 679 | ||
| 47.4 % | −5.2 | 603 | ||
| 46.7 % | −2.6 | 184 | ||
| 46.6 % | −3.1 | 384 | ||
| 45.7 % | −5.3 | 127 | ||
| 44.7 % | −5.7 | 293 | ||
| 42.9 % | −5.3 | 203 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.