Lissandra vs Diana
53.9 % 46.1 %
Lissandra, 230 maçın 124 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.1 % +1.8 bekl. fark
Diana vs LissandraKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lissandra için Diana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Diana kazanıyor50 %Lissandra kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 56.3 % | 32 | ||
| 50.0 % | 60 | ||
| 52.2 % | 67 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 12 |
Yama 26.20: %55.9 · 127 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lissandra için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.9 % | +0.2 | 177 | ||
| 55.2 % | +3.8 | 542 | ||
| 54.6 % | +4.8 | 108 | ||
| 53.9 % | +1.8 | 230 | ||
| 53.8 % | +1.8 | 234 | ||
| 53.4 % | +0.1 | 206 | ||
| 52.8 % | +2.5 | 345 | ||
| 52.7 % | +2.4 | 980 | ||
| 52.7 % | +1.8 | 146 | ||
| 52.5 % | +1.9 | 415 | ||
| 52.4 % | +1.3 | 725 | ||
| 52.4 % | +2.3 | 294 | ||
| 52.4 % | −2.2 | 164 | ||
| 52.3 % | +1.0 | 279 | ||
| 52.1 % | +1.9 | 211 | ||
| 51.9 % | +0.9 | 561 | ||
| 51.5 % | +0.6 | 239 | ||
| 50.8 % | +0.4 | 624 | ||
| 50.7 % | −0.5 | 146 | ||
| 50.5 % | +1.6 | 368 | ||
| 50.0 % | −0.9 | 192 | ||
| 49.8 % | −0.7 | 564 | ||
| 49.2 % | −1.7 | 520 | ||
| 49.0 % | −1.1 | 261 | ||
| 48.9 % | −1.1 | 671 | ||
| 48.8 % | −1.6 | 572 | ||
| 48.5 % | −3.3 | 916 | ||
| 48.5 % | −1.5 | 165 | ||
| 48.2 % | −1.6 | 330 | ||
| 47.8 % | −3.0 | 680 | ||
| 47.5 % | −5.1 | 604 | ||
| 46.7 % | −2.6 | 184 | ||
| 46.6 % | −3.1 | 384 | ||
| 45.7 % | −5.3 | 127 | ||
| 44.7 % | −5.7 | 295 | ||
| 44.0 % | −7.2 | 100 | ||
| 42.9 % | −5.3 | 203 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.