Lee Sin vs Dr. Mundo
45.2 % 54.8 %
Lee Sin, 166 maçın 75 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.7 % −3.5 bekl. fark
Dr. Mundo vs Lee SinKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lee Sin için Dr. Mundo karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Dr. Mundo kazanıyor50 %Lee Sin kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 36.4 % | 44 | ||
| 50.0 % | 30 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %44.3 · 97 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lee Sin için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.0 % | +3.2 | 372 | ||
| 53.7 % | +4.1 | 203 | ||
| 53.5 % | +2.0 | 1.353 | ||
| 52.7 % | +0.2 | 674 | ||
| 52.5 % | +1.5 | 400 | ||
| 52.4 % | +0.8 | 1.542 | ||
| 52.2 % | +3.2 | 2.649 | ||
| 52.2 % | +0.5 | 1.674 | ||
| 52.0 % | +3.1 | 738 | ||
| 51.9 % | +3.2 | 1.729 | ||
| 51.9 % | +1.8 | 474 | ||
| 51.7 % | +1.9 | 4.410 | ||
| 51.7 % | +0.2 | 373 | ||
| 51.1 % | +0.7 | 133 | ||
| 50.9 % | +1.9 | 338 | ||
| 50.7 % | +3.0 | 898 | ||
| 50.3 % | −0.4 | 2.858 | ||
| 50.3 % | +0.6 | 585 | ||
| 50.2 % | ±0.0 | 3.694 | ||
| 50.2 % | +4.5 | 850 | ||
| 49.9 % | −0.1 | 2.072 | ||
| 49.9 % | +2.3 | 647 | ||
| 49.7 % | +0.9 | 338 | ||
| 49.6 % | +1.2 | 783 | ||
| 49.5 % | −0.4 | 657 | ||
| 49.4 % | ±0.0 | 4.081 | ||
| 49.4 % | −0.7 | 3.903 | ||
| 49.2 % | −0.1 | 3.120 | ||
| 49.1 % | −0.5 | 6.011 | ||
| 49.1 % | +0.2 | 1.337 | ||
| 49.1 % | +0.4 | 645 | ||
| 49.0 % | −0.7 | 3.708 | ||
| 48.8 % | +0.9 | 2.391 | ||
| 48.8 % | −1.0 | 1.445 | ||
| 48.6 % | −1.6 | 2.076 | ||
| 48.6 % | −0.8 | 1.886 | ||
| 48.6 % | −0.7 | 570 | ||
| 48.6 % | −1.6 | 430 | ||
| 48.5 % | ±0.0 | 3.630 | ||
| 48.3 % | −0.9 | 609 | ||
| 48.0 % | −1.9 | 1.461 | ||
| 47.9 % | −0.2 | 1.907 | ||
| 47.9 % | −0.9 | 447 | ||
| 47.7 % | −0.4 | 459 | ||
| 47.6 % | +0.5 | 3.804 | ||
| 47.6 % | −2.0 | 2.235 | ||
| 47.6 % | −0.4 | 1.472 | ||
| 47.6 % | ±0.0 | 979 | ||
| 47.6 % | −0.1 | 846 | ||
| 47.4 % | −0.2 | 190 | ||
| 47.3 % | −0.7 | 2.167 | ||
| 47.3 % | −5.3 | 131 | ||
| 46.9 % | −0.5 | 326 | ||
| 46.8 % | −0.6 | 3.244 | ||
| 46.8 % | −0.4 | 1.275 | ||
| 46.6 % | −1.9 | 880 | ||
| 46.5 % | −2.7 | 185 | ||
| 46.2 % | −1.4 | 954 | ||
| 46.1 % | −1.4 | 1.677 | ||
| 45.8 % | −2.4 | 1.890 | ||
| 45.6 % | −1.3 | 103 | ||
| 45.2 % | −2.9 | 332 | ||
| 45.2 % | −3.5 | 166 | ||
| 44.9 % | −4.1 | 408 | ||
| 44.6 % | −2.6 | 569 | ||
| 44.2 % | −5.0 | 285 | ||
| 43.9 % | −3.9 | 187 | ||
| 42.6 % | −5.7 | 108 | ||
| 41.5 % | −7.3 | 123 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.