Kog'Maw vs Vex
46.6 % 53.4 %
Kog'Maw, 133 maçın 62 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.3 % −2.7 bekl. fark
Vex vs Kog'MawKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kog'Maw için Vex karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vex kazanıyor50 %Kog'Maw kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| 43.3 % | 30 | ||
| 45.9 % | 37 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %48.4 · 95 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kog'Maw için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.5 % | +6.8 | 104 | ||
| 59.6 % | +9.3 | 240 | ||
| 59.1 % | +9.2 | 186 | ||
| 58.0 % | +7.4 | 100 | ||
| 56.8 % | +6.2 | 132 | ||
| 55.7 % | +5.4 | 237 | ||
| 54.2 % | +2.0 | 225 | ||
| 52.4 % | +1.8 | 246 | ||
| 51.8 % | −0.8 | 272 | ||
| 51.2 % | +0.1 | 346 | ||
| 51.2 % | +0.9 | 170 | ||
| 50.7 % | −1.1 | 146 | ||
| 49.7 % | −1.5 | 332 | ||
| 49.6 % | −0.7 | 335 | ||
| 49.4 % | −0.9 | 447 | ||
| 49.4 % | −0.6 | 162 | ||
| 49.1 % | −1.7 | 324 | ||
| 49.0 % | −0.2 | 198 | ||
| 49.0 % | −5.5 | 145 | ||
| 48.9 % | −1.0 | 190 | ||
| 48.9 % | −1.6 | 131 | ||
| 48.8 % | −1.5 | 477 | ||
| 48.2 % | −2.3 | 249 | ||
| 48.1 % | −1.7 | 160 | ||
| 47.9 % | −1.8 | 236 | ||
| 47.5 % | −4.1 | 295 | ||
| 47.2 % | −4.2 | 106 | ||
| 46.6 % | −2.7 | 133 | ||
| 45.5 % | −6.6 | 134 | ||
| 45.3 % | −5.1 | 203 | ||
| 41.2 % | −9.0 | 114 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.