Kog'Maw vs Sylas
49.5 % 50.5 %
Kog'Maw, 186 maçın 92 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.3 % −3.8 bekl. fark
Sylas vs Kog'MawKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kog'Maw için Sylas karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Sylas kazanıyor50 %Kog'Maw kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 46.3 % | 54 | ||
| 50.0 % | 48 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %47.7 · 128 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kog'Maw için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.8 % | +10.3 | 120 | ||
| 60.4 % | +9.6 | 169 | ||
| 55.1 % | +3.6 | 156 | ||
| 54.5 % | +3.6 | 156 | ||
| 53.3 % | +0.7 | 150 | ||
| 52.1 % | +1.4 | 286 | ||
| 51.7 % | +0.6 | 327 | ||
| 51.1 % | +0.7 | 137 | ||
| 50.7 % | −0.9 | 227 | ||
| 50.7 % | −0.7 | 209 | ||
| 50.0 % | −0.9 | 144 | ||
| 50.0 % | −0.6 | 112 | ||
| 49.6 % | −0.7 | 113 | ||
| 49.5 % | −1.3 | 216 | ||
| 49.5 % | −3.8 | 186 | ||
| 48.1 % | −3.0 | 131 | ||
| 48.1 % | −1.7 | 131 | ||
| 47.5 % | −2.8 | 101 | ||
| 47.2 % | −4.3 | 216 | ||
| 47.2 % | −5.1 | 178 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.