Kled vs Tryndamere
43.9 % 56.1 %
Kled, 123 maçın 54 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.0 % −6.1 bekl. fark
Tryndamere vs KledKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kled için Tryndamere karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Tryndamere kazanıyor50 %Kled kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 48.5 % | 33 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %44.6 · 56 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kled için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.9 % | +8.8 | 133 | ||
| 57.9 % | +6.4 | 114 | ||
| 57.6 % | +6.3 | 118 | ||
| 56.9 % | +5.2 | 153 | ||
| 56.5 % | +6.8 | 115 | ||
| 55.7 % | +5.7 | 174 | ||
| 55.4 % | +4.2 | 101 | ||
| 55.0 % | +4.2 | 200 | ||
| 54.7 % | +4.1 | 137 | ||
| 53.7 % | +0.8 | 162 | ||
| 53.7 % | +2.9 | 134 | ||
| 53.2 % | +4.8 | 126 | ||
| 52.5 % | +2.3 | 223 | ||
| 52.2 % | +0.1 | 207 | ||
| 52.0 % | +2.6 | 196 | ||
| 51.5 % | +1.2 | 231 | ||
| 51.2 % | +0.1 | 258 | ||
| 51.2 % | +0.3 | 258 | ||
| 50.0 % | +0.3 | 140 | ||
| 50.0 % | −3.7 | 134 | ||
| 49.7 % | −0.3 | 179 | ||
| 49.5 % | −0.2 | 109 | ||
| 49.2 % | −0.2 | 122 | ||
| 49.1 % | −1.9 | 228 | ||
| 48.7 % | −0.9 | 117 | ||
| 48.6 % | −2.3 | 175 | ||
| 46.3 % | −2.9 | 123 | ||
| 46.2 % | −4.5 | 171 | ||
| 46.0 % | −4.5 | 113 | ||
| 43.9 % | −6.1 | 123 | ||
| 41.7 % | −8.4 | 108 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.