Kha'Zix vs Sejuani
42.9 % 57.1 %
Kha'Zix, 247 maçın 106 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.8 % −3.9 bekl. fark
Sejuani vs Kha'ZixKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kha'Zix için Sejuani karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Sejuani kazanıyor50 %Kha'Zix kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 41.3 % | 75 | ||
| 45.3 % | 64 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 10 |
Yama 26.20: %43.1 · 144 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kha'Zix için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.4 % | +4.7 | 345 | ||
| 53.5 % | +4.3 | 213 | ||
| 52.9 % | +3.3 | 102 | ||
| 52.8 % | +3.3 | 248 | ||
| 52.6 % | +3.0 | 386 | ||
| 51.6 % | +3.8 | 519 | ||
| 51.2 % | +4.2 | 244 | ||
| 51.0 % | +4.2 | 533 | ||
| 51.0 % | +3.3 | 504 | ||
| 50.7 % | +3.9 | 140 | ||
| 50.1 % | +1.2 | 1.170 | ||
| 50.0 % | +1.1 | 176 | ||
| 49.6 % | +0.8 | 895 | ||
| 49.5 % | +2.7 | 1.028 | ||
| 49.2 % | +0.8 | 126 | ||
| 49.1 % | +0.2 | 645 | ||
| 49.1 % | +0.3 | 513 | ||
| 48.9 % | +1.7 | 223 | ||
| 48.8 % | −0.6 | 121 | ||
| 48.7 % | −0.3 | 860 | ||
| 48.3 % | −1.0 | 1.057 | ||
| 48.3 % | −0.3 | 445 | ||
| 48.3 % | +1.4 | 362 | ||
| 48.2 % | +0.6 | 450 | ||
| 48.0 % | −0.7 | 1.643 | ||
| 47.9 % | −3.0 | 584 | ||
| 47.5 % | −0.8 | 564 | ||
| 47.4 % | +0.1 | 371 | ||
| 46.4 % | +2.4 | 183 | ||
| 46.3 % | −0.3 | 270 | ||
| 46.2 % | −2.4 | 197 | ||
| 46.1 % | −2.3 | 699 | ||
| 46.1 % | −0.3 | 466 | ||
| 45.9 % | −2.0 | 185 | ||
| 45.6 % | −1.3 | 766 | ||
| 45.5 % | −1.5 | 473 | ||
| 45.2 % | +0.1 | 104 | ||
| 44.6 % | −4.2 | 370 | ||
| 44.4 % | −3.0 | 250 | ||
| 44.2 % | −3.4 | 808 | ||
| 43.6 % | −3.9 | 660 | ||
| 43.6 % | −2.6 | 133 | ||
| 43.5 % | −2.7 | 840 | ||
| 43.2 % | −4.4 | 139 | ||
| 42.9 % | −3.9 | 247 | ||
| 42.7 % | −4.9 | 307 | ||
| 42.6 % | −3.7 | 197 | ||
| 41.1 % | −5.1 | 107 | ||
| 38.7 % | −11.4 | 111 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.