Katarina vs Volibear
47.1 % 52.9 %
Katarina, 157 maçın 74 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 56.7 % −9.6 bekl. fark
Volibear vs KatarinaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Katarina için Volibear karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Volibear kazanıyor50 %Katarina kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 40.4 % | 57 | ||
| 51.3 % | 39 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %46.9 · 128 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Katarina için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 67.6 % | +16.4 | 111 | ||
| 62.2 % | +10.5 | 389 | ||
| 62.1 % | +4.8 | 232 | ||
| 60.3 % | +5.3 | 146 | ||
| 56.8 % | +7.3 | 176 | ||
| 56.7 % | +0.3 | 134 | ||
| 56.4 % | +5.4 | 156 | ||
| 56.2 % | +5.6 | 2.514 | ||
| 56.2 % | +2.2 | 966 | ||
| 54.7 % | +1.0 | 596 | ||
| 54.3 % | +5.8 | 540 | ||
| 54.1 % | +4.3 | 303 | ||
| 54.0 % | +3.1 | 359 | ||
| 53.9 % | +4.4 | 1.258 | ||
| 53.6 % | +2.7 | 1.257 | ||
| 53.4 % | +4.2 | 1.379 | ||
| 53.2 % | +1.1 | 2.580 | ||
| 53.2 % | +3.7 | 295 | ||
| 53.1 % | +2.8 | 175 | ||
| 53.0 % | +3.2 | 1.784 | ||
| 52.7 % | +2.0 | 2.901 | ||
| 52.7 % | −1.7 | 729 | ||
| 52.7 % | +0.3 | 319 | ||
| 52.7 % | +1.3 | 241 | ||
| 52.5 % | +1.7 | 259 | ||
| 52.4 % | +1.2 | 808 | ||
| 52.2 % | +2.1 | 2.238 | ||
| 52.1 % | +2.4 | 851 | ||
| 52.0 % | −2.2 | 957 | ||
| 51.9 % | +4.0 | 162 | ||
| 51.5 % | +2.8 | 103 | ||
| 51.4 % | +1.6 | 1.728 | ||
| 51.4 % | +1.3 | 702 | ||
| 51.1 % | ±0.0 | 3.351 | ||
| 51.0 % | +1.2 | 3.487 | ||
| 50.6 % | +1.3 | 1.659 | ||
| 50.6 % | +3.1 | 251 | ||
| 50.5 % | −1.1 | 1.203 | ||
| 50.5 % | +1.4 | 103 | ||
| 50.4 % | +0.5 | 2.027 | ||
| 50.4 % | +0.4 | 1.118 | ||
| 50.2 % | +0.4 | 3.740 | ||
| 50.2 % | ±0.0 | 605 | ||
| 49.9 % | +0.7 | 347 | ||
| 49.6 % | −2.1 | 2.541 | ||
| 49.5 % | −0.6 | 825 | ||
| 49.5 % | ±0.0 | 210 | ||
| 49.1 % | −0.3 | 2.347 | ||
| 49.0 % | −0.8 | 2.741 | ||
| 49.0 % | −0.7 | 467 | ||
| 48.7 % | −2.6 | 2.080 | ||
| 48.7 % | −1.9 | 312 | ||
| 48.3 % | −0.7 | 149 | ||
| 48.3 % | −2.1 | 116 | ||
| 47.7 % | −2.1 | 2.362 | ||
| 47.6 % | −2.7 | 678 | ||
| 47.5 % | −1.2 | 1.875 | ||
| 47.4 % | −2.7 | 1.351 | ||
| 47.1 % | −3.2 | 3.992 | ||
| 47.1 % | −9.6 | 157 | ||
| 46.8 % | −6.1 | 453 | ||
| 46.6 % | −3.0 | 476 | ||
| 46.6 % | −6.3 | 337 | ||
| 46.6 % | −3.8 | 253 | ||
| 46.4 % | −3.0 | 1.875 | ||
| 46.4 % | −2.4 | 1.661 | ||
| 45.6 % | −1.9 | 182 | ||
| 44.9 % | −5.2 | 1.940 | ||
| 44.8 % | −3.5 | 154 | ||
| 44.0 % | −6.9 | 109 | ||
| 43.8 % | −3.7 | 178 | ||
| 42.2 % | −7.3 | 244 | ||
| 41.4 % | −7.0 | 203 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.