Kassadin vs Diana
44.9 % 55.1 %
Kassadin, 147 maçın 66 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.9 % −6.0 bekl. fark
Diana vs KassadinKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kassadin için Diana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Diana kazanıyor50 %Kassadin kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 59.5 % | 42 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 11 |
Yama 26.20: %46.2 · 91 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kassadin için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.4 % | +12.1 | 132 | ||
| 60.8 % | +6.2 | 120 | ||
| 57.3 % | +8.0 | 309 | ||
| 55.9 % | +6.6 | 186 | ||
| 55.1 % | +7.5 | 118 | ||
| 53.9 % | +3.1 | 271 | ||
| 53.1 % | +3.4 | 454 | ||
| 52.0 % | +1.9 | 477 | ||
| 51.9 % | +2.6 | 283 | ||
| 51.7 % | +1.3 | 424 | ||
| 51.4 % | +1.5 | 434 | ||
| 51.1 % | +1.2 | 227 | ||
| 50.9 % | +0.5 | 216 | ||
| 50.7 % | −0.3 | 274 | ||
| 50.5 % | +1.5 | 186 | ||
| 50.3 % | +1.1 | 161 | ||
| 50.0 % | −0.7 | 156 | ||
| 50.0 % | −2.9 | 116 | ||
| 49.8 % | −2.1 | 327 | ||
| 49.6 % | −0.8 | 337 | ||
| 49.2 % | −1.2 | 120 | ||
| 49.1 % | −1.6 | 161 | ||
| 48.8 % | −0.8 | 252 | ||
| 48.8 % | −1.5 | 127 | ||
| 48.7 % | −3.2 | 154 | ||
| 47.6 % | −1.9 | 229 | ||
| 47.4 % | −1.3 | 253 | ||
| 46.7 % | −3.0 | 300 | ||
| 46.0 % | −3.9 | 498 | ||
| 45.5 % | −3.7 | 112 | ||
| 45.0 % | −4.4 | 169 | ||
| 45.0 % | −5.0 | 131 | ||
| 44.9 % | −6.0 | 147 | ||
| 44.3 % | −5.1 | 551 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.