Kalista vs Swain
42.3 % 57.7 %
Kalista, 163 maçın 69 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.6 % −4.3 bekl. fark
Swain vs KalistaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kalista için Swain karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Swain kazanıyor50 %Kalista kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 33.3 % | 33 | ||
| 40.5 % | 37 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 14 |
Yama 26.20: %40.7 · 113 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kalista için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.6 % | +11.2 | 107 | ||
| 56.3 % | +2.9 | 1.729 | ||
| 55.6 % | +8.5 | 117 | ||
| 52.9 % | +2.3 | 1.189 | ||
| 52.9 % | +0.8 | 418 | ||
| 51.8 % | +2.1 | 506 | ||
| 51.4 % | +1.5 | 1.133 | ||
| 51.0 % | +3.7 | 683 | ||
| 50.9 % | +0.9 | 1.847 | ||
| 50.8 % | +3.4 | 122 | ||
| 50.5 % | +0.7 | 1.061 | ||
| 50.4 % | +0.9 | 2.341 | ||
| 50.1 % | −0.5 | 375 | ||
| 49.9 % | +1.7 | 627 | ||
| 49.5 % | ±0.0 | 1.758 | ||
| 49.5 % | +2.1 | 309 | ||
| 49.0 % | −0.6 | 2.669 | ||
| 48.6 % | +1.5 | 329 | ||
| 48.6 % | +0.7 | 222 | ||
| 48.6 % | +2.0 | 109 | ||
| 47.8 % | −2.8 | 289 | ||
| 47.2 % | −2.4 | 847 | ||
| 47.2 % | −1.9 | 106 | ||
| 47.0 % | −2.8 | 577 | ||
| 46.7 % | −2.2 | 645 | ||
| 46.3 % | −0.7 | 2.145 | ||
| 46.3 % | +1.5 | 108 | ||
| 46.0 % | −2.7 | 530 | ||
| 45.4 % | −1.1 | 313 | ||
| 45.0 % | −3.3 | 1.774 | ||
| 44.7 % | −3.0 | 763 | ||
| 44.6 % | −1.5 | 101 | ||
| 42.3 % | −4.3 | 163 | ||
| 41.8 % | −4.8 | 153 | ||
| 40.7 % | −6.2 | 140 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.