Kai'Sa vs Varus
52.9 % 47.1 %
Kai'Sa, 1.742 maçın 922 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.2 % +0.7 bekl. fark
Varus vs Kai'SaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kai'Sa için Varus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Varus kazanıyor50 %Kai'Sa kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 20 | ||
| 51.6 % | 62 | ||
| 42.0 % | 100 | ||
| 57.5 % | 127 | ||
| 52.3 % | 216 | ||
| 50.3 % | 511 | ||
| 57.0 % | 458 | ||
| 58.3 % | 156 | ||
| 44.6 % | 56 | ||
| 52.8 % | 36 |
Yama 26.20: %54.8 · 1.125 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kai'Sa için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.7 % | +7.5 | 491 | ||
| 55.6 % | +1.9 | 9.474 | ||
| 53.4 % | +7.0 | 399 | ||
| 52.9 % | +0.7 | 1.742 | ||
| 52.8 % | +4.0 | 290 | ||
| 52.7 % | +2.5 | 207 | ||
| 52.6 % | +1.4 | 1.189 | ||
| 52.1 % | +2.2 | 12.787 | ||
| 51.6 % | +0.6 | 5.864 | ||
| 51.3 % | +0.9 | 2.356 | ||
| 51.2 % | +3.0 | 1.002 | ||
| 51.1 % | +2.9 | 1.435 | ||
| 50.5 % | +3.6 | 497 | ||
| 50.5 % | +3.8 | 414 | ||
| 50.3 % | +2.3 | 372 | ||
| 50.3 % | +3.1 | 173 | ||
| 50.2 % | +0.1 | 2.862 | ||
| 50.1 % | −0.3 | 9.193 | ||
| 50.0 % | −0.4 | 3.880 | ||
| 50.0 % | −0.6 | 2.408 | ||
| 50.0 % | +0.7 | 114 | ||
| 49.9 % | +1.4 | 3.112 | ||
| 49.7 % | −1.7 | 151 | ||
| 49.6 % | −1.9 | 115 | ||
| 49.5 % | +2.6 | 503 | ||
| 49.4 % | +2.0 | 674 | ||
| 49.2 % | −0.8 | 4.438 | ||
| 48.7 % | +0.2 | 7.177 | ||
| 48.3 % | −0.2 | 505 | ||
| 48.1 % | +1.3 | 1.261 | ||
| 48.0 % | −1.3 | 2.624 | ||
| 47.8 % | −2.4 | 4.695 | ||
| 47.4 % | −2.4 | 8.410 | ||
| 47.4 % | +3.5 | 116 | ||
| 47.3 % | ±0.0 | 1.344 | ||
| 47.3 % | −1.2 | 262 | ||
| 47.1 % | −2.9 | 2.489 | ||
| 47.0 % | +0.5 | 530 | ||
| 46.9 % | −0.5 | 10.856 | ||
| 46.8 % | −1.5 | 111 | ||
| 46.7 % | −2.6 | 2.187 | ||
| 46.0 % | −1.8 | 5.579 | ||
| 46.0 % | −1.2 | 2.873 | ||
| 45.3 % | −2.6 | 223 | ||
| 44.2 % | −2.2 | 631 | ||
| 43.8 % | −2.8 | 651 | ||
| 42.2 % | −2.9 | 320 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.