Kai'Sa vs Caitlyn
50.4 % 49.6 %
Kai'Sa, 3.355 maçın 1.692 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.2 % +0.2 bekl. fark
Caitlyn vs Kai'SaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kai'Sa için Caitlyn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Caitlyn kazanıyor50 %Kai'Sa kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| 38.0 % | 50 | ||
| 60.3 % | 126 | ||
| 44.9 % | 245 | ||
| 49.8 % | 293 | ||
| 47.4 % | 441 | ||
| 51.0 % | 998 | ||
| 51.4 % | 830 | ||
| 53.7 % | 175 | ||
| 47.0 % | 83 | ||
| 55.3 % | 114 |
Yama 26.20: %52.8 · 1.788 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kai'Sa için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.5 % | +2.7 | 3.464 | ||
| 54.1 % | +5.4 | 590 | ||
| 53.7 % | +7.8 | 218 | ||
| 53.6 % | +4.0 | 181 | ||
| 52.6 % | +5.3 | 209 | ||
| 52.5 % | +4.9 | 139 | ||
| 52.0 % | +2.3 | 4.704 | ||
| 52.0 % | +1.5 | 848 | ||
| 51.9 % | +5.5 | 486 | ||
| 51.4 % | +0.3 | 2.228 | ||
| 51.4 % | +4.1 | 177 | ||
| 51.1 % | +3.2 | 374 | ||
| 51.0 % | +3.7 | 151 | ||
| 50.9 % | −1.3 | 634 | ||
| 50.8 % | +0.2 | 425 | ||
| 50.4 % | +0.2 | 3.355 | ||
| 50.2 % | +1.8 | 243 | ||
| 50.0 % | +1.5 | 102 | ||
| 49.8 % | +0.1 | 1.445 | ||
| 49.7 % | −0.1 | 1.086 | ||
| 48.7 % | +0.4 | 1.192 | ||
| 48.5 % | −1.5 | 957 | ||
| 48.4 % | +1.5 | 186 | ||
| 47.7 % | −2.3 | 1.796 | ||
| 47.7 % | −2.6 | 1.615 | ||
| 47.5 % | −0.3 | 2.800 | ||
| 47.3 % | −1.7 | 1.009 | ||
| 47.0 % | −0.4 | 4.090 | ||
| 47.0 % | −2.7 | 3.439 | ||
| 46.5 % | +0.4 | 226 | ||
| 46.4 % | ±0.0 | 506 | ||
| 45.2 % | −2.6 | 1.961 | ||
| 45.2 % | −4.3 | 873 | ||
| 44.5 % | −0.4 | 146 | ||
| 44.1 % | −2.7 | 270 | ||
| 44.0 % | −6.0 | 965 | ||
| 43.4 % | −2.8 | 1.121 | ||
| 43.4 % | −2.9 | 258 | ||
| 41.6 % | −4.4 | 233 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.