Kai'Sa vs Brand

Alt · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 102 maç

Kai'Sa, 102 maçın 51 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.5 % +1.5 bekl. fark

Brand vs Kai'Sa

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Kai'Sa için Brand karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıBrand kazanıyor50 %Kai'Sa kazanıyorMaç
Ironçok az maç 1
Bronzeçok az maç 1
Silverçok az maç 5
Goldçok az maç 7
Platinumçok az maç 13
Emeraldçok az maç 29
Diamondçok az maç 24
Masterçok az maç 7
Grandmasterçok az maç 5
Challengerçok az maç 10

Yama 26.20: %51.0 · 51 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Kai'Sa için diğer Alt eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Ezreal56.5 %+2.73.464
Viktor54.1 %+5.4590
Xerath53.7 %+7.8218
Mel53.6 %+4.0181
Katarina52.6 %+5.3209
Seraphine52.5 %+4.9139
Jhin52.0 %+2.34.704
Kalista52.0 %+1.5848
Kog'Maw51.9 %+5.5486
Lucian51.4 %+0.32.228
Vladimir51.4 %+4.1177
Ziggs51.1 %+3.2374
Lux51.0 %+3.7151
Varus50.9 %−1.3634
Corki50.8 %+0.2425
Caitlyn50.4 %+0.23.355
Syndra50.2 %+1.8243
Brand50.0 %+1.5102
Ashe49.8 %+0.11.445
Smolder49.7 %−0.11.086
Twitch48.7 %+0.41.192
Vayne48.5 %−1.5957
Aurelion Sol48.4 %+1.5186
Aphelios47.7 %−2.31.796
Miss Fortune47.7 %−2.61.615
Tristana47.5 %−0.32.800
Sivir47.3 %−1.71.009
Jinx47.0 %−0.44.090
Yunara47.0 %−2.73.439
Hwei46.5 %+0.4226
Yasuo46.4 %±0.0506
Xayah45.2 %−2.61.961
Draven45.2 %−4.3873
Karthus44.5 %−0.4146
Nilah44.1 %−2.7270
Samira44.0 %−6.0965
Zeri43.4 %−2.81.121
Veigar43.4 %−2.9258
Swain41.6 %−4.4233

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.