K'Sante vs Aatrox
46.9 % 53.1 %
K'Sante, 525 maçın 246 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.3 % −0.4 bekl. fark
Aatrox vs K'SanteKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde K'Sante için Aatrox karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aatrox kazanıyor50 %K'Sante kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 44.9 % | 49 | ||
| 40.4 % | 146 | ||
| 48.9 % | 184 | ||
| 61.5 % | 52 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 29 |
Yama 26.20: %45.3 · 274 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
K'Sante için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.3 % | +8.5 | 190 | ||
| 54.4 % | +7.5 | 298 | ||
| 53.4 % | +3.8 | 174 | ||
| 52.1 % | +4.7 | 146 | ||
| 51.9 % | +4.7 | 403 | ||
| 51.9 % | +4.4 | 231 | ||
| 51.5 % | +3.5 | 299 | ||
| 51.4 % | +6.2 | 146 | ||
| 51.1 % | +4.6 | 380 | ||
| 50.9 % | +2.8 | 114 | ||
| 50.8 % | +1.6 | 610 | ||
| 50.7 % | +3.6 | 280 | ||
| 50.6 % | +4.7 | 178 | ||
| 50.5 % | +3.5 | 194 | ||
| 50.5 % | +4.2 | 192 | ||
| 50.4 % | +4.1 | 117 | ||
| 50.2 % | +3.8 | 267 | ||
| 49.5 % | +1.1 | 457 | ||
| 49.0 % | +1.9 | 467 | ||
| 48.6 % | +1.0 | 354 | ||
| 47.9 % | −1.2 | 263 | ||
| 47.2 % | +1.2 | 178 | ||
| 46.9 % | −0.4 | 525 | ||
| 46.6 % | −0.6 | 386 | ||
| 46.6 % | −3.3 | 103 | ||
| 46.5 % | +0.8 | 297 | ||
| 46.2 % | −1.6 | 409 | ||
| 46.2 % | +0.2 | 377 | ||
| 45.9 % | −1.8 | 135 | ||
| 45.5 % | −1.9 | 668 | ||
| 45.3 % | −1.7 | 320 | ||
| 43.3 % | −3.1 | 171 | ||
| 42.9 % | −2.6 | 238 | ||
| 42.2 % | −3.8 | 230 | ||
| 41.9 % | −3.8 | 320 | ||
| 41.5 % | −4.5 | 241 | ||
| 41.4 % | −4.9 | 401 | ||
| 41.4 % | −4.9 | 244 | ||
| 41.3 % | −5.3 | 540 | ||
| 41.3 % | −3.4 | 235 | ||
| 41.0 % | −7.4 | 200 | ||
| 40.3 % | −5.1 | 233 | ||
| 38.8 % | −7.6 | 103 | ||
| 38.2 % | −8.7 | 131 | ||
| 37.9 % | −10.0 | 153 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.