Jayce vs Shaco
45.0 % 55.0 %
Jayce, 111 maçın 50 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.1 % −3.1 bekl. fark
Shaco vs JayceKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Jayce için Shaco karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Shaco kazanıyor50 %Jayce kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 11 |
Yama 26.20: %42.4 · 66 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Jayce için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.8 % | +8.8 | 181 | ||
| 54.3 % | +6.1 | 105 | ||
| 52.8 % | +4.7 | 123 | ||
| 51.2 % | +2.3 | 303 | ||
| 51.1 % | +2.3 | 417 | ||
| 50.6 % | +1.3 | 267 | ||
| 50.3 % | +1.8 | 159 | ||
| 50.3 % | +0.8 | 147 | ||
| 49.6 % | +2.6 | 135 | ||
| 49.2 % | +0.5 | 301 | ||
| 48.7 % | −1.2 | 277 | ||
| 47.5 % | ±0.0 | 240 | ||
| 46.9 % | −1.0 | 224 | ||
| 46.4 % | +0.1 | 196 | ||
| 46.3 % | −2.8 | 720 | ||
| 46.2 % | −2.2 | 279 | ||
| 45.7 % | −3.6 | 127 | ||
| 45.0 % | −3.1 | 111 | ||
| 42.9 % | −3.8 | 203 | ||
| 42.9 % | −5.8 | 177 | ||
| 42.2 % | −4.7 | 218 | ||
| 42.2 % | −6.1 | 116 | ||
| 41.0 % | −9.5 | 105 | ||
| 37.7 % | −10.0 | 106 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.