Jayce vs Malphite
43.1 % 56.9 %
Jayce, 996 maçın 429 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.2 % −3.1 bekl. fark
Malphite vs JayceKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Jayce için Malphite karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Malphite kazanıyor50 %Jayce kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 36.9 % | 84 | ||
| 41.9 % | 253 | ||
| 40.5 % | 299 | ||
| 51.5 % | 99 | ||
| 43.9 % | 66 | ||
| 48.1 % | 131 |
Yama 26.20: %42.9 · 517 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Jayce için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 53.1 % | +5.1 | 303 | ||
| 52.8 % | +5.1 | 309 | ||
| 52.3 % | +4.7 | 386 | ||
| 51.7 % | +4.2 | 147 | ||
| 51.4 % | +5.8 | 259 | ||
| 51.0 % | +3.4 | 145 | ||
| 50.6 % | +2.4 | 170 | ||
| 50.4 % | +3.1 | 391 | ||
| 50.0 % | +3.4 | 230 | ||
| 49.5 % | +2.7 | 420 | ||
| 49.5 % | +3.0 | 107 | ||
| 49.4 % | +1.8 | 362 | ||
| 49.1 % | −1.2 | 171 | ||
| 49.1 % | +2.4 | 108 | ||
| 49.0 % | −2.0 | 431 | ||
| 48.5 % | +0.8 | 643 | ||
| 48.4 % | +0.2 | 372 | ||
| 48.3 % | +1.7 | 265 | ||
| 48.2 % | +0.5 | 622 | ||
| 48.2 % | +2.2 | 114 | ||
| 48.0 % | +0.5 | 281 | ||
| 47.9 % | +1.0 | 142 | ||
| 47.6 % | +0.8 | 328 | ||
| 47.4 % | +1.5 | 156 | ||
| 47.2 % | −1.9 | 301 | ||
| 46.8 % | −0.6 | 327 | ||
| 46.7 % | +0.3 | 306 | ||
| 46.2 % | −0.6 | 277 | ||
| 45.6 % | −0.9 | 149 | ||
| 45.4 % | −2.8 | 218 | ||
| 45.1 % | −2.7 | 226 | ||
| 44.7 % | −1.8 | 300 | ||
| 44.7 % | −0.8 | 190 | ||
| 43.8 % | −2.4 | 105 | ||
| 43.7 % | −3.6 | 286 | ||
| 43.1 % | −3.1 | 996 | ||
| 42.9 % | −4.3 | 224 | ||
| 42.0 % | −4.5 | 200 | ||
| 41.7 % | −5.7 | 569 | ||
| 41.3 % | −3.7 | 225 | ||
| 38.5 % | −8.1 | 239 | ||
| 36.6 % | −10.1 | 101 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.