Jayce vs Kha'Zix
47.6 % 52.4 %
Jayce, 340 maçın 162 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.1 % −1.5 bekl. fark
Kha'Zix vs JayceKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Jayce için Kha'Zix karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kha'Zix kazanıyor50 %Jayce kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 48.1 % | 77 | ||
| 45.7 % | 105 | ||
| 53.3 % | 60 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| 55.6 % | 36 |
Yama 26.20: %49.5 · 198 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Jayce için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.6 % | +7.2 | 117 | ||
| 54.1 % | +7.5 | 222 | ||
| 51.9 % | +3.6 | 513 | ||
| 51.4 % | +4.7 | 109 | ||
| 51.1 % | +2.4 | 364 | ||
| 50.9 % | +1.4 | 175 | ||
| 50.9 % | +4.3 | 173 | ||
| 50.6 % | +2.9 | 162 | ||
| 49.7 % | +1.3 | 193 | ||
| 49.1 % | +0.4 | 159 | ||
| 48.8 % | +0.1 | 332 | ||
| 48.5 % | +1.4 | 130 | ||
| 47.6 % | −1.5 | 340 | ||
| 47.5 % | −0.4 | 354 | ||
| 47.5 % | +0.7 | 101 | ||
| 47.4 % | +0.1 | 291 | ||
| 47.3 % | −1.2 | 372 | ||
| 46.9 % | +1.0 | 258 | ||
| 46.9 % | −3.5 | 130 | ||
| 46.8 % | −0.7 | 278 | ||
| 46.5 % | −2.2 | 946 | ||
| 45.5 % | −0.3 | 110 | ||
| 44.9 % | −3.2 | 138 | ||
| 43.6 % | −2.8 | 259 | ||
| 43.3 % | −4.7 | 215 | ||
| 42.6 % | −7.8 | 129 | ||
| 41.2 % | −5.3 | 267 | ||
| 40.0 % | −8.0 | 160 | ||
| 40.0 % | −7.2 | 135 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.