Jayce vs Graves
51.1 % 48.9 %
Jayce, 401 maçın 205 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.8 % +2.3 bekl. fark
Graves vs JayceKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Jayce için Graves karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Graves kazanıyor50 %Jayce kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| 54.5 % | 33 | ||
| 50.0 % | 114 | ||
| 47.1 % | 102 | ||
| 45.3 % | 53 | ||
| 66.7 % | 33 | ||
| 56.5 % | 46 |
Yama 26.20: %49.8 · 221 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Jayce için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.4 % | +8.4 | 177 | ||
| 54.9 % | +6.7 | 102 | ||
| 52.9 % | +4.8 | 119 | ||
| 51.1 % | +2.3 | 401 | ||
| 51.1 % | +4.1 | 131 | ||
| 51.0 % | +1.5 | 145 | ||
| 50.8 % | +1.5 | 260 | ||
| 50.7 % | +1.8 | 298 | ||
| 50.3 % | +1.8 | 157 | ||
| 49.0 % | +0.3 | 298 | ||
| 48.9 % | −1.0 | 274 | ||
| 47.5 % | −0.4 | 221 | ||
| 46.8 % | −0.7 | 237 | ||
| 46.7 % | +0.4 | 195 | ||
| 46.4 % | −2.9 | 125 | ||
| 46.3 % | −2.8 | 702 | ||
| 46.3 % | −2.1 | 272 | ||
| 45.8 % | −2.3 | 107 | ||
| 43.7 % | −3.0 | 199 | ||
| 43.2 % | −5.5 | 176 | ||
| 42.2 % | −4.7 | 218 | ||
| 42.1 % | −6.2 | 114 | ||
| 40.8 % | −9.7 | 103 | ||
| 37.3 % | −10.4 | 102 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.