Jax vs Tryndamere
52.5 % 47.5 %
Jax, 364 maçın 191 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.0 % +3.5 bekl. fark
Tryndamere vs JaxKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Jax için Tryndamere karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Tryndamere kazanıyor50 %Jax kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 78.8 % | 33 | ||
| 49.5 % | 93 | ||
| 43.9 % | 82 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 53.8 % | 39 |
Yama 26.20: %50.3 · 191 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Jax için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.3 % | +9.5 | 462 | ||
| 57.5 % | +6.9 | 513 | ||
| 55.6 % | +5.7 | 171 | ||
| 54.7 % | +4.5 | 172 | ||
| 54.2 % | +2.7 | 227 | ||
| 54.1 % | +5.2 | 205 | ||
| 52.8 % | +2.7 | 965 | ||
| 52.8 % | +3.5 | 316 | ||
| 52.5 % | −0.9 | 375 | ||
| 52.5 % | +3.5 | 364 | ||
| 51.8 % | +1.9 | 218 | ||
| 51.7 % | +1.1 | 551 | ||
| 51.5 % | +3.5 | 328 | ||
| 51.5 % | +2.4 | 130 | ||
| 51.3 % | +1.6 | 505 | ||
| 51.3 % | +1.5 | 316 | ||
| 51.2 % | +0.8 | 123 | ||
| 50.9 % | +2.3 | 487 | ||
| 50.8 % | −1.6 | 396 | ||
| 50.8 % | +3.4 | 177 | ||
| 50.6 % | +0.9 | 470 | ||
| 50.5 % | +0.1 | 212 | ||
| 50.4 % | +1.4 | 504 | ||
| 50.4 % | −2.3 | 125 | ||
| 50.3 % | +1.1 | 338 | ||
| 50.1 % | ±0.0 | 479 | ||
| 50.0 % | −0.1 | 382 | ||
| 50.0 % | −0.6 | 256 | ||
| 48.8 % | −0.2 | 340 | ||
| 48.3 % | −0.3 | 147 | ||
| 48.1 % | −0.2 | 308 | ||
| 48.1 % | −1.0 | 210 | ||
| 47.7 % | −1.9 | 306 | ||
| 47.6 % | −2.3 | 290 | ||
| 47.4 % | −1.5 | 441 | ||
| 47.2 % | −2.0 | 354 | ||
| 47.0 % | −5.4 | 134 | ||
| 46.0 % | −2.9 | 265 | ||
| 44.9 % | −4.3 | 881 | ||
| 44.9 % | −5.1 | 283 | ||
| 43.5 % | −5.3 | 354 | ||
| 42.9 % | −7.1 | 168 | ||
| 41.7 % | −8.6 | 108 | ||
| 41.6 % | −7.3 | 279 | ||
| 41.3 % | −6.6 | 206 | ||
| 38.4 % | −10.0 | 190 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.