Jarvan IV vs Master Yi
46.1 % 53.9 %
Jarvan IV, 716 maçın 330 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.8 % −2.7 bekl. fark
Master Yi vs Jarvan IVKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Jarvan IV için Master Yi karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Master Yi kazanıyor50 %Jarvan IV kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 10 | ||
| 56.3 % | 32 | ||
| 44.2 % | 43 | ||
| 41.7 % | 48 | ||
| 50.7 % | 73 | ||
| 45.0 % | 189 | ||
| 47.1 % | 208 | ||
| 41.2 % | 51 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| 37.8 % | 37 |
Yama 26.20: %46.2 · 411 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Jarvan IV için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.6 % | +9.0 | 116 | ||
| 57.3 % | +7.7 | 314 | ||
| 55.6 % | +7.5 | 144 | ||
| 55.0 % | +5.2 | 109 | ||
| 54.5 % | +5.7 | 176 | ||
| 53.7 % | +3.4 | 190 | ||
| 53.2 % | +2.4 | 427 | ||
| 52.2 % | +0.4 | 418 | ||
| 52.1 % | +4.5 | 188 | ||
| 51.9 % | +2.1 | 540 | ||
| 51.8 % | +1.4 | 1.839 | ||
| 51.8 % | +1.6 | 785 | ||
| 51.5 % | −0.5 | 291 | ||
| 51.4 % | +0.8 | 286 | ||
| 51.1 % | −0.1 | 701 | ||
| 50.8 % | +2.8 | 703 | ||
| 50.8 % | +2.1 | 374 | ||
| 50.8 % | +2.5 | 331 | ||
| 50.7 % | −0.6 | 270 | ||
| 50.5 % | −0.1 | 471 | ||
| 50.3 % | +0.6 | 795 | ||
| 49.6 % | +0.6 | 280 | ||
| 49.4 % | −0.1 | 358 | ||
| 49.2 % | −0.2 | 417 | ||
| 49.2 % | +0.4 | 122 | ||
| 48.9 % | −0.5 | 405 | ||
| 48.8 % | ±0.0 | 209 | ||
| 48.2 % | −1.9 | 112 | ||
| 48.1 % | −0.2 | 484 | ||
| 48.1 % | −2.2 | 345 | ||
| 47.7 % | +1.4 | 172 | ||
| 47.6 % | −2.5 | 1.017 | ||
| 47.5 % | −1.5 | 257 | ||
| 47.4 % | −1.8 | 605 | ||
| 47.2 % | −0.4 | 830 | ||
| 47.0 % | −3.6 | 861 | ||
| 47.0 % | −3.0 | 666 | ||
| 47.0 % | −2.2 | 132 | ||
| 46.7 % | −0.9 | 257 | ||
| 46.5 % | −1.7 | 301 | ||
| 46.4 % | −1.7 | 207 | ||
| 46.1 % | −2.7 | 716 | ||
| 45.2 % | −4.6 | 155 | ||
| 45.0 % | −3.2 | 371 | ||
| 44.3 % | −2.1 | 115 | ||
| 41.3 % | −6.2 | 138 | ||
| 40.9 % | −7.4 | 237 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.