Jarvan IV vs Gragas

Orman · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 109 maç

Jarvan IV, 109 maçın 48 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.4 % −5.4 bekl. fark

Gragas vs Jarvan IV

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Jarvan IV için Gragas karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıGragas kazanıyor50 %Jarvan IV kazanıyorMaç
Ironçok az maç 2
Bronzeçok az maç 3
Silverçok az maç 2
Goldçok az maç 9
Platinumçok az maç 5
Emeraldçok az maç 28
Diamond40.0 % 40
Masterçok az maç 9
Grandmasterçok az maç 5
Challengerçok az maç 6

Yama 26.20: %46.0 · 63 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Jarvan IV için diğer Orman eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Locke58.3 %+3.5127
Naafiri56.9 %+7.3452
Pantheon55.9 %+2.7127
Ambessa55.7 %+5.1106
Fizz55.2 %+6.7105
Teemo54.0 %+5.5113
Volibear53.7 %+4.1162
Gwen53.6 %+4.1125
Fiddlesticks53.3 %+4.5246
Rengar52.9 %+1.1563
Malphite52.9 %+3.1153
Vi52.7 %+1.9603
Qiyana52.3 %+2.11.093
Jayce52.2 %+0.9362
Zed51.8 %−0.2394
Elise51.5 %+3.2474
Hecarim51.4 %+1.6741
Sylas51.2 %+1.51.124
Lee Sin51.1 %+0.72.537
Xin Zhao51.0 %+0.4392
Kha'Zix50.6 %−0.61.007
Shyvana50.6 %+1.9518
Amumu50.6 %+3.0253
Nunu & Willump50.5 %+0.2275
Briar50.2 %+0.7496
Graves49.6 %−0.51.431
Shaco49.1 %−0.3589
Zyra49.0 %+0.9204
Cho'Gath48.7 %+0.7951
Kayn48.7 %−1.3927
Lillia48.6 %+0.3681
Ekko48.6 %−0.8564
Kindred48.6 %−0.4401
Nocturne48.5 %−2.1655
Zac48.3 %+0.7362
Ivern48.2 %−0.6170
Aatrox48.0 %−1.5123
Viego47.9 %−2.71.214
Evelynn47.9 %−1.1332
Warwick47.8 %−0.4431
Rek'Sai47.7 %+0.2199
Udyr47.5 %−1.3259
Diana47.4 %−2.9462
Talon46.5 %−2.7819
Rammus46.1 %−0.2241
Master Yi46.0 %−2.81.016
Wukong45.9 %−1.71.150
Skarner45.6 %−4.5160
Trundle45.4 %−2.8108
Nidalee45.3 %−2.9488
Quinn45.3 %−3.9170
Sejuani45.1 %−3.0295
Karthus44.8 %−5.0210
Taliyah44.8 %−1.6154
Gragas44.0 %−5.4109
Jax43.8 %−6.4144
Bel'Veth40.6 %−7.7310

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.