Janna vs Lulu
51.7 % 48.3 %
Janna, 1.690 maçın 874 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.4 % +0.3 bekl. fark
Lulu vs JannaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Janna için Lulu karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Lulu kazanıyor50 %Janna kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| 45.5 % | 44 | ||
| 60.0 % | 105 | ||
| 48.7 % | 390 | ||
| 49.5 % | 588 | ||
| 55.1 % | 225 | ||
| 55.6 % | 124 | ||
| 54.8 % | 188 |
Yama 26.20: %51.2 · 818 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Janna için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.0 % | +8.3 | 110 | ||
| 57.9 % | +5.5 | 221 | ||
| 57.5 % | +4.0 | 134 | ||
| 55.1 % | −0.7 | 176 | ||
| 54.8 % | +3.8 | 652 | ||
| 54.2 % | +4.2 | 153 | ||
| 53.7 % | +1.0 | 348 | ||
| 53.5 % | +0.2 | 691 | ||
| 53.3 % | +3.3 | 542 | ||
| 52.8 % | −0.6 | 825 | ||
| 52.7 % | +0.3 | 708 | ||
| 52.6 % | +0.9 | 272 | ||
| 52.5 % | +0.9 | 244 | ||
| 52.1 % | +1.2 | 422 | ||
| 51.7 % | +0.3 | 1.690 | ||
| 51.7 % | −1.5 | 576 | ||
| 51.6 % | +0.1 | 409 | ||
| 51.3 % | +1.5 | 478 | ||
| 51.2 % | +0.5 | 604 | ||
| 51.1 % | +0.1 | 1.402 | ||
| 50.9 % | −0.8 | 271 | ||
| 50.6 % | +0.8 | 815 | ||
| 50.6 % | +1.4 | 156 | ||
| 50.5 % | −1.7 | 1.112 | ||
| 50.4 % | −2.3 | 280 | ||
| 50.3 % | −1.0 | 652 | ||
| 50.3 % | +0.9 | 185 | ||
| 50.1 % | +0.4 | 1.718 | ||
| 50.1 % | ±0.0 | 549 | ||
| 50.0 % | −1.6 | 872 | ||
| 49.8 % | −1.5 | 713 | ||
| 49.6 % | −0.2 | 962 | ||
| 49.6 % | −2.2 | 242 | ||
| 49.5 % | −1.6 | 875 | ||
| 49.4 % | −2.6 | 172 | ||
| 48.3 % | −2.2 | 149 | ||
| 47.6 % | −2.2 | 464 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.