Janna vs Bard
52.6 % 47.4 %
Janna, 1.001 maçın 527 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.8 % −0.2 bekl. fark
Bard vs JannaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Janna için Bard karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Bard kazanıyor50 %Janna kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| 52.5 % | 61 | ||
| 46.6 % | 176 | ||
| 55.3 % | 300 | ||
| 48.1 % | 216 | ||
| 59.8 % | 117 | ||
| 53.0 % | 115 |
Yama 26.20: %52.3 · 583 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Janna için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 67.3 % | +15.2 | 104 | ||
| 59.1 % | +5.1 | 171 | ||
| 56.8 % | +4.1 | 340 | ||
| 55.7 % | −0.5 | 244 | ||
| 55.4 % | +3.7 | 157 | ||
| 55.2 % | +2.4 | 502 | ||
| 54.6 % | +1.7 | 141 | ||
| 53.9 % | +0.1 | 115 | ||
| 53.6 % | +2.1 | 625 | ||
| 53.5 % | +3.1 | 699 | ||
| 53.4 % | +3.2 | 221 | ||
| 53.0 % | −0.8 | 1.033 | ||
| 52.9 % | −0.4 | 1.235 | ||
| 52.9 % | +2.2 | 605 | ||
| 52.7 % | +1.5 | 934 | ||
| 52.6 % | −0.2 | 1.001 | ||
| 52.6 % | +2.7 | 804 | ||
| 52.4 % | +0.6 | 418 | ||
| 52.4 % | −0.7 | 414 | ||
| 52.3 % | +3.0 | 107 | ||
| 52.0 % | −0.3 | 1.643 | ||
| 51.8 % | +1.1 | 871 | ||
| 51.6 % | −4.9 | 128 | ||
| 51.4 % | −2.2 | 841 | ||
| 51.3 % | −0.3 | 2.485 | ||
| 51.3 % | −0.3 | 415 | ||
| 51.3 % | +1.6 | 226 | ||
| 50.8 % | −0.9 | 1.026 | ||
| 50.5 % | +0.5 | 1.215 | ||
| 50.4 % | −0.7 | 2.094 | ||
| 50.2 % | −1.4 | 1.268 | ||
| 50.2 % | −0.5 | 215 | ||
| 50.1 % | −0.5 | 768 | ||
| 50.1 % | −2.2 | 363 | ||
| 50.1 % | −2.1 | 353 | ||
| 50.0 % | −1.6 | 1.005 | ||
| 49.6 % | −0.4 | 276 | ||
| 49.6 % | −1.8 | 129 | ||
| 49.5 % | −1.9 | 1.282 | ||
| 49.2 % | −0.6 | 2.580 | ||
| 49.0 % | −1.1 | 1.438 | ||
| 48.2 % | −1.6 | 708 | ||
| 48.2 % | −4.3 | 276 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.