Ivern vs Vi
54.7 % 45.3 %
Ivern, 148 maçın 81 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.6 % +2.1 bekl. fark
Vi vs IvernKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ivern için Vi karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vi kazanıyor50 %Ivern kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 53.8 % | 39 | ||
| 59.5 % | 42 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 9 |
Yama 26.20: %51.6 · 93 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ivern için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.4 % | +6.5 | 195 | ||
| 56.1 % | +4.6 | 114 | ||
| 56.1 % | +5.3 | 107 | ||
| 55.9 % | +4.6 | 236 | ||
| 55.4 % | +1.8 | 168 | ||
| 54.7 % | +2.1 | 148 | ||
| 54.1 % | +4.7 | 146 | ||
| 53.4 % | +1.9 | 290 | ||
| 53.2 % | +1.2 | 282 | ||
| 53.0 % | +1.3 | 285 | ||
| 52.8 % | +2.9 | 216 | ||
| 51.7 % | +1.9 | 120 | ||
| 51.7 % | ±0.0 | 120 | ||
| 51.5 % | −0.4 | 497 | ||
| 51.5 % | +2.5 | 260 | ||
| 51.5 % | +1.5 | 136 | ||
| 50.8 % | +1.7 | 124 | ||
| 50.6 % | −0.6 | 316 | ||
| 50.2 % | −1.4 | 261 | ||
| 50.0 % | −2.1 | 292 | ||
| 49.6 % | +0.3 | 264 | ||
| 49.6 % | −1.2 | 113 | ||
| 49.2 % | −2.7 | 250 | ||
| 49.2 % | −1.7 | 238 | ||
| 49.1 % | −2.2 | 167 | ||
| 47.5 % | −2.9 | 236 | ||
| 46.5 % | −7.0 | 101 | ||
| 46.4 % | −3.2 | 112 | ||
| 43.9 % | −6.7 | 155 | ||
| 43.9 % | −8.2 | 148 | ||
| 41.5 % | −8.6 | 176 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.