Hwei vs Kayle
55.0 % 45.0 %
Hwei, 120 maçın 66 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.0 % +4.0 bekl. fark
Kayle vs HweiKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Hwei için Kayle karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kayle kazanıyor50 %Hwei kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %59.0 · 83 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Hwei için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.3 % | +2.5 | 124 | ||
| 60.8 % | +7.3 | 143 | ||
| 58.0 % | +5.0 | 150 | ||
| 57.7 % | +2.9 | 674 | ||
| 56.9 % | +1.6 | 441 | ||
| 56.8 % | +2.4 | 382 | ||
| 55.9 % | +3.9 | 850 | ||
| 55.8 % | +3.5 | 1.010 | ||
| 55.3 % | +2.7 | 528 | ||
| 55.2 % | +4.9 | 239 | ||
| 55.2 % | +4.3 | 212 | ||
| 55.2 % | +4.8 | 105 | ||
| 55.0 % | +4.0 | 120 | ||
| 54.7 % | +1.7 | 1.306 | ||
| 54.7 % | +1.1 | 245 | ||
| 54.6 % | +3.9 | 993 | ||
| 53.8 % | +4.7 | 143 | ||
| 53.7 % | +3.2 | 905 | ||
| 53.0 % | +1.8 | 413 | ||
| 52.4 % | −2.7 | 639 | ||
| 52.4 % | +0.4 | 187 | ||
| 52.2 % | +2.8 | 709 | ||
| 51.7 % | +0.7 | 609 | ||
| 51.4 % | −0.9 | 311 | ||
| 51.3 % | +0.6 | 980 | ||
| 51.0 % | +0.9 | 863 | ||
| 50.6 % | −0.4 | 1.732 | ||
| 50.6 % | −0.5 | 362 | ||
| 50.5 % | +0.7 | 101 | ||
| 50.4 % | −0.4 | 514 | ||
| 50.3 % | −0.2 | 1.896 | ||
| 50.2 % | −1.6 | 500 | ||
| 50.0 % | −0.8 | 2.259 | ||
| 49.9 % | −1.5 | 1.377 | ||
| 49.7 % | −1.5 | 1.717 | ||
| 49.5 % | −1.0 | 1.797 | ||
| 49.5 % | +0.1 | 920 | ||
| 49.4 % | −3.3 | 166 | ||
| 49.3 % | −1.8 | 1.227 | ||
| 49.0 % | −1.9 | 518 | ||
| 49.0 % | −3.2 | 445 | ||
| 48.9 % | −1.9 | 644 | ||
| 48.3 % | −2.3 | 964 | ||
| 48.3 % | −1.8 | 143 | ||
| 48.3 % | −2.3 | 120 | ||
| 48.2 % | −2.2 | 1.057 | ||
| 48.0 % | −3.9 | 1.412 | ||
| 48.0 % | −2.8 | 587 | ||
| 48.0 % | −2.7 | 198 | ||
| 47.7 % | −0.7 | 109 | ||
| 47.0 % | −3.9 | 338 | ||
| 46.8 % | −3.3 | 992 | ||
| 46.3 % | −4.3 | 1.221 | ||
| 46.0 % | −4.0 | 1.326 | ||
| 45.3 % | −6.4 | 192 | ||
| 44.6 % | −5.9 | 112 | ||
| 43.8 % | −7.7 | 144 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.